Merkür retro Boğaları ve yükselen burcu Boğa olanları nasıl etkiler?

By Talin Ağdere ile Astroloji - 23:16:00Merkür retrodan Boğaları nasıl etkilenir?( 23 Şubat-17 Mart 2013) 3 hafta boyunca Merkür retro
Burcu ve yükseleni Boğalar: Guruplar içinde, eski dostlar, yada cemiyetler arası yardımlaşmalar söz konusu olabilir. Gurup organizasyonları, toplantılar yoğun olabilir. Geleceğe yönelik planlarda gecikmeler yada aşamalar kaydedilebilir. Eski konular, olaylar tekrarlanabilir. Geçmişteki olanaklar tekrar fırsatlar yakalanabilir. Bir  gurup içinde liderlik söz konusu olabilir. Yada katılımlar, toplantılar fazlalaşır. Kermesler, müzayedeler, dernek çalışmaları tekrarlanabilir. Geçmişten, okuldan veya eski grup arkadaşlarınızla görüşme fırsatınız olabilir. Toplantılar iptal edilebilir. Bir konudan dolayı anlaşmazlıklar yada yanlış anlamalar olayın akışını değiştirebilir. İşten gelen para beklentileriniz bir süre gecikebilir. Bu tarihlerde kermes, hayırsever toplantılar, müzayede, sergilerle ilgili yoğun çalışmalar yapılabilir. İstekler, umutlar geleceğe ait planlar yapılmalı fakat önemli kararları vermek daha sonraya bırakılmalıdır. 

  • Share:

You Might Also Like

1 yorum

  1. slm merhabalar sayfanızı beyendim burc yorumları astrolji yorumları hakkında detaylı bilgi için sayfanızı ziyaret ettim ve çok beyendim bende boğa burcu olduğum için sizlerin sayesinde burclar hakkında bilgi sahibi oluyorum tesekkürler diliyorum basarılarınızın devamını diliyorum.

    YanıtlaSil