10 Mayıs 2013 Güneş Tutulması ve burçlara etkisi?

By Talin Ağdere ile Astroloji - 13:57:0010 MAYIS 2013 GÜNEŞ TUTULMASI BOĞA BURCUNDA!

Özellikle yükselen burçlarınızı okuyunuz!

10 Mayıs 2013 de Türkiye saatiyle 3.25 de (9 Mayıs Perşembe gecesi sabaha karşı, Cuma'ya bağlayan gece) Halkalı Güneş tutulması gerçekleşecektir. Gece 00:30 dan sabaha karşı 6.30 a kadar etkisi devam edecektir.  Avustralya, Yeni Zelanda, Orta Pasifik den izlenebilecektir.

 Ay, Güneş ve dünya arasından geçerken Güneş tutulması (Yeni ay) meydana gelir. Güneş Tutulmasının  kişilerle birlikte geniş kitleleri etkilediği de düşünülmektedir. Hayat Enerjisi ve canlılık kaynağı olan tutulmanın, bu canlılığı bir süre azaltması ve enerjiyi zayıflatması söz konusu olabilir.  Boğa burcundaki tutulmanın güney yönünde gerçekleşmesi biraz yorucu etkiler yaratabilir.  Tutulmalar bazı olayları  stresli yaşatabilirler fakat hayatımıza da yenilikler getirirler. Şimdiye kadar cesaret edip yapamadığımız olayları yapabilme fırsatı bulabiliriz. Esnemeli, direnmemeli hayatın bize getirdiği yeniliklere, değişikliklere açık olmalıyız. Muhafazakar yapıyı değiştirmek gerekiyor, sabit yönlerimizi törpülemeli  inat uğruna kazançlarımızı kaybetme yönüne çevirmemeliyiz. Dünyanın değişimi, getirdiği olanakları değerlendirerek daha fazla kazanç yaratabilecek, bize güven verecek, yeni yollara açık olalım.  Eski alışkanlıklarımıza sıkı sıkıya sarılmayalım. Boğa'daki tutulma finansal konularda sürpriz, ani değişiklik iniş çıkışlar ve çoğunlukla güven sarsan tecrübeler yaşatır. Maddi ve manevi konudaki değerlerle ilgilidir. Esnemediğimiz takdirde, kopma ve ayrılıklar, kırılma noktaları getirebilir. Korkularımızı yenerek, atacağımız kararlı bir adımın belki de hayatımızın önemli taşlarından biri olabileceğini bildirmekte. Kimileri için yeni bir iş, aşk, sanat ve yaratıcılık yönünü geliştirmek (heykeltraş mimarlık, dekorasyon) kimileri ise evlilik, ortaklık, tek başına kalma, çocuk sahibi olmak, para, toprak, mülk, atalarından kalan mallar, güvenli bir gelecek, yatırım, sağlık güvencesi, babaya ait konular, onun sağlığı, patronlar, yöneticiler, yolculuk, eğitim vb. konularla yoğunlaşabilirler.Güvence yönünden eksik olan neyse hayatınızda bu konuda gelişmeler yaşanır. 

Güneş babayı şahsiyetimizi, otoriteler, patronları ifade eder.  Tutulma etkisini  2-3 gün, 1 hafta önce veya sonra gösterebilir.  Bu tarihlerde enerjiden dolayı, sağlık problemleri, özellikle baş dönmesi, tansiyon, boğaz ağrısı, sinir, stres, uykusuzluk yaratabilir. Beklenmedik, ani olaylar, sürprizler verebilir.  Tutulmadan önce ve tutulma esnasında dua etmek, yoga, meditasyon, tütsü yakmak  veya huzur verecek çalışmalar yapmak yüksek enerji meydana getirdiği için olumsuz etkilerini hafifletmeye faydalı olabilir. 

Sağlık bağlantıları: Boğaz, boyun, ense, tiroit, ses telleri, bademcikler, kulaklar, diyabetik rahatsızlık, tansiyon ve astım problemi.  Akrep burcundan gelen zıt etki ile de, cinsel hastalıklar, üreme organları, salgı bezleri, boşaltım sistemi (prostat, yumurtalık ve rahim hastalıkları). 

Dünya ve Türkiye açısından tabi ki stresli bir açı olduğundan zorluklar, karşıtlıklar, kitlesel olaylar, enerji boşalması,  sinir, gerginlik verebilir.  Yeni ay gelecek için yeniliklerin habercisidir. Haziran'ın sonlarına doğru Jüpiter Yengeç dönemine hazırlanıyor olmamız ileride daha güvenli, toparlayan, bereketli bir yaşam enerjisine açık olacağımızı gösteriyor. Zor da olsa, geçmişte bir süredir biriktirdiğimiz bu enerjiyi boşaltalım ki rahatlama süresi başlasın. Her şey açığa çıksın, gizli saklı bir şey kalmasın, kin, nefret, düşmanlık sona ersin, kardeşlik gelişsin, her kes bir başkasının hakkına el uzatmasın. Şimdiye kadar güvensiz, eksik kalan konularımızı emniyete almak ve güvenli hale getirmek için,  bu süreci yaşamak zorundayız. Bereketli günlerin gelmesi dileğiyle.......

Güneş Tutulmasının Burçlara etkileri:

Burcu ve yükseleni Koç:  Güneş tutulması para evinizde (2.ev) de tutuluyor! Güvenlikle ilgili temalar hayatınıza giriyor. Yeni bir iş başlangıcı yapılabilir. Maddi olanakların yaratılması için yeni anlaşmalara açık olabilirsiniz. Para evinizde hareketlenmeler yeni açılımlar getirebilir. Bir ürünü pazarlamak, müşteriye tanıtım yapmak için uygun zamanlar. Müşteri potansiyeliniz genişleyebilir. İş anlaşmaları, kontratlar, pazarlama, yapmak bu döneme denk gelebilir.  Lüks eşyalar, mülk, pahalı hediyeler, yeni bir araba alabilirsiniz.  Cömert davranışlar sergilemek, kendini bu şekilde tatmin etmek  ve dışarıya göstermek de önemli olabilir. Öyle olaylar yaşarsınız ki, değer yargılarınız değişir. Kendi değer sistemini başkalarına kabul ettirmeye çalışmamalı, onların da doğruları olduğunu kabul etmelisiniz.  Unutmayın ki değerleri yaratan siz değilsiniz  bu konudaki aşırılık insanlara itici gelebilir.Venüs ve Merkür'ünde İkizler burcuna girmesiyle, yakın çevreyle hareketlilik artıyor. Geziler, kısa yolculuklar, kardeşlerle birliktelikler canlanıyor. Eşinizle veya yakın arkadaşınızla çok gezecek ve yerinizde duramayacaksınız. Bu transitte kitap çıkarmak, internet çalışmaları yapmak, sosyal ağlar kurmak için uygun dönemlerdir. Düşüncelerinizi rahatlıkla açıklayabilir hatta kaleme bile dökebilirsiniz. Bol bol da çıkan dedikodulara kulak vermek gerekir. .

Burcu ve yükseleni Boğa: Kişisel Değişiklikler! Kendinizi yeni idrak ve yeni duygular içinde bulabilirsiniz. Yeni yaşama, değişikliklere açık olmak!  Bekarlar için evlilik kararları alınabilir. Evliler için  eşinizle veya ortağınızla ilgili kariyere ait değişiklik yaşanabilir. Anne veya babanızla ilgili gelişen durumlar söz konusu olabilir.  Hukuki yada yolculuklarla ilgili konular gündeme gelebilir.  Büyümeli, olgunlaşmalısınız.   İnatçı, savunmacı tavırlar ancak size zarar verir. Kimlik çatışması yaşamak sizi yıpratır. Kişilik krizleri geçirtir, kendinden şüphe etme etkileri verir. Bu aslında büyüme sürecinin bir parçası da olabilir. Karşınızdakine kendi fikirlerinizi kabul ettirmeye çalışırken, davranışlarda yumuşama ve esneme yoluyla bazı konuları kendi menfaatinize yönlendirebilirsiniz. Eğer gelişmeyi ret ederseniz kendinizi bloke edeceksiniz. Her şeyi maddi olarak değil manevi değerleri de düşünerek hareket etmelisiniz.  Neyse ki, Venüs'ün 2. eve girmesiyle daha önce hoş bakılmayan değerler şimdi daha farklı ele alınabilir. Davranışlarda yumuşak ve hoşgörülü olma yoluna gidilebilir. Kardeşlerden  yada çift işlerden para kazançlarınız olabilir.  Müşteri ilişkileriniz canlanır. Yeni atılımlar ve anlaşmalar gündeminize gelebilir. Lüks tüketim artabilir.  Tutulma esnasında çıkan enerji dolayısıyla kişisel huzursuzluklara, sağlığınıza dikkat edin. Baş ağrısı, tansiyon, boğaz ağrısı veya sinirlilik verebilir.  
 
Burcu ve yükseleni İkizler: Güneş Tutulması 12. evinizde gerçekleşiyor. Psikolojik mücadele! Geçmiş bağlantılar, sağlık temaları, aile içi sorunlar sizi bir süredir huzursuz kılmış.  İşiniz, otoriteler,  anneniz, etrafınızdaki kadınlar veya ailevi konularda sizin canınızı sıkan olaylar endişeli kılabilir. Oturup anlaşmak için fırsatlar yakalamak mümkün. Halledilememiş konular, karşınızdaki kişinin baskıları, sabrınızı deneten olaylar artık çok birikmiş bir volkan gibi adeta içinizi kemiriyor.  Bilinç altı kendi kendine savaş başlatarak bazı şeyleri sorgulatıyor. Bırakmanız gereken bazı konular yada huylarınız için sizi zorluyor. Bu sağlığı da etkiler, ruhsal olarak yıpratır ve kapatır.  Çünkü herkesin yükü üstünüzde gibi hissettirir. Bu tutulma, geçmişin kargaşasından sizi sıkan zincirlerden kurtulma fırsatı yaratabilir. En iyisi, bekleyin risk almayın çok da sorgulamayın. Sağlığı zorlamamak gerekir.  Positiv olarak da, Venüs'ün  İkizler burcuna girmesiyle aşk hayatınız canlanacak. Bozuk ilişkiler daha uzlaşmacı ve barışcıl olacaktır. Tatil yapmak gezmek, kendinize vakit ayırmak iyi gelecektir. Beklettiğiniz kendinize dönük işleriniz veya bazı projelere başlayabileceksiniz. 
 
Burcu ve yükseleni Yengeç:10 Mayıs Güneş Tutulması, 11. Eviniz de gerçekleşiyor. Gurup çalışmaları, sosyal ortamlar, yeni dostluklar, arkadaşlıklar geliştirebilecek günlerdesiniz. İşyerinde yeni bir gurubun takım sorumlusu olabilirsiniz. Sizi ekonomik anlamda daha huzurlu kılacak olanaklar yaratılabilir.  Birlikten kuvvet doğar temasıyla hayata daha umutla bakıyorsunuz. Amaçlar, istek ve ideallere kavuşma yükselme periyodunun devamıdır. Bu sizin isteme arzunuza bağlıdır. Artık yalnız değilsiniz birlik ve beraberlik var eğer bu duruma açıksanız ve kabullenici iseniz kendinizi mutlu yok değilseniz   mutsuz hissedebilirsiniz. Bu tutulma,  ilerleyen günlerde, (Haziran ayı özellikle) guruplar içindeki duruşunuzu da belirleyecektir, gönül ilişkileriniz varsa evlilik yoluna da gidilebilir yada yeniden yapılandırılabilir.  Yeni bir aşk ilişkisi başlayabilir. Venüs'ün İkizler'e girmesiyle, kendinizle daha barışık olabilirsiniz. Sevgiye, aşka dönük konulara eğilim olur. Gizli sevgiler de yaşanabilir. Dostluklar daha sağlamlaştırılabilir. Dedikodulardan da uzak durmaya bakın. Hedefi siz olmayın. Bu tutulma size de geleceğe dönük daha positiv planlar hazırlamakta.
 
Burcu ve yükseleni Aslan: Güneş Tutulması 10. eviniz de tutuluyor. KARİYERE ODAKLISINIZ! Toplumun önünde duruşunuz, başarılarınızı sorgulamakta ve güven duygusu geliştirmekte. Bu tutulma sizi, bir süredir kariyerle ilgili karışıklık yaratmış konularınıza açıklık getirebilir. Ya beraberlik devam eder, yâda ayrılık kararı alınabilir. Boğa’daki bu tutulma, eski zincirleri kırmanın çok zor olacağını söyleyecektir size.  Bu yüzden, çok zorlansanız da bu yeniliklere girmek istemeyebilirsiniz. Cesaretle yapacağınız her iş gelecekte daha fazla başarıya da götürebilir. Üstlerinizle veya otoriter konumunda olan kişilerle uzun süredir yaşanılan kargaşa, hayırlı neticelere varacaktır. Olumsuz veya olumlu Boğa’da alınan kararlar sağlamdır. Kariyer ve ailevi konular da gündemde, baba veya anneyle ilgili bir takım  konularda karar aşamasındasınız. Yenilikler sizi mücadeleye sürüklese de hırs ve motivasyon getirecektir.  Venüs'ün ve Merkür'ün guruplar evine girmesiyle bu zorlu süreç anlaşma yoluna gidebilir. Yada size güven veren kişilerle birlikte olabilir veya takım çalışmasına girebilirsiniz. Sosyal paylaşımlar canlanır. Arkadaşlıklar, dostluklar aşka dönüşebilir. Cemiyetler, dernekler içinde canlılık, keyifler  ve para kazançları artıyor. 

Burcu ve yükseleni Başak: Güneş tutulması 9.evinizde gerçekleşecek. Yolculuk var! 10 Mayıs 2013 Güneş Tutulması sizi dış dünyaya açıyor. Yabancılarla iletişim gündeminizde. Yurt dışı,  yolculuklar, hareketlilik yoğunlukta.  Akademik bir konuda bağlantılarınız var. Basın-yayın, medya, ticaret, kanunlar, uluslararası olan konularda yeni açılımlar var.  Uzun süredir beklediğiniz, iş diyaloglarınız gerçekleşiyor. Yayın evi ile anlaşma projeleriniz bitmiş, kitap çıkarma yada yayınlama işinizi harekete geçirebilirsiniz. Popülerlik artıyor. Hayatınızı bir başkasıyla paylaşmanın önemi de vurgulanıyor olabilir.  Kanun ve yasalarla ilgili bazı resmi konular gündeme gelebilir. Uzun veya kısa seyahatler yapılabilir. Okul eğitim, öğretim meseleleri önünüze çıkabilir. Venüs'ün İkizler'e   ve 16 sında Merkür'ünde kariyer evine girmesiyle işsiz Başak'lar, yeni bir işe başlayabilirler. Toplumun önünde statüsel bir değişiklik yaşanır. Terfi yada maaş artışı bile gerçekleşebilir.  Mesleki konularda yaratıcılık artar. Kardeşlerle veya yakın çevreden kişilerle  iş anlaşmaları , ticaret hayatı gündeminize gelebilir. Çalışılan alanda yeni teknikleri öğrenmek, ilerlemeye faydalı olacak fikirleri yakalamak kariyer için gerekli olanı görebilmek imkanı verir. Resmi dairelerde işleriniz, evrak, pasaport, dilekçe, form gibi işlemleriniz varsa başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.  Yabancı ülkelerle iletişim canlanabilir. 

Burcu ve yükseleni Terazi:Tutulma 8. evinizde gerçekleşecek. Köklü yenilenmeler var hayatınızda. Birlikte ortak kararlar alınıyor. Artık sizde karşınızdakine hayır demesini öğrendiniz. Hayatın üzüntü veren bir bölümünün kapanması yeni bir hayatın doğması da denebilir. Eşinizle veya ortağınızla yaptığınız anlaşmalar gündemde. Paranın veya malın nasıl kullanılacağı konusunda bir takım hususlar var. Geçmişe ait bilinmeyen, sağlığınızı etkileyen veya  yargıya intikal eden olaylar  var. Alt yapınızı derin etkileyen psikolojik sorunlardan çıkış yollarını ilerleyen günlerde sağlamak mümkün.  Bu tutulma ile önünüzü daha fazla görebileceksiniz. Kendinizi daha fazla güven geliştirmek istiyorsunuz.  Anne ve babanızın yada aile içindeki önemli kişilerin, size çok büyük destek olup, güç verebileceğini de söyleyebilirim. Bu tutulmayla hayatınızda yeni bir sayfa açılıyor. Venüs'ün ve Merkür'ün de İkizler'e girmesiyle nefes almanın ne kadar önemli olduğunu anlayacak ve şükür edeceksiniz. Dış dünyanın farklı kültürlerin veya çevrenin ne kadar renkli olduğunun farkına varacaksınız. Hukuki bir konuda başarılar var hukuki karar sizin lehinize gelişebilir. Akademik başarılarınız var.  Yurt dışına veya tatile gidebilir, yabancı bir arkadaşınızla beraber olabilir, hatta aşk bile yaşayabilirsiniz. 
  
Burcu ve yükseleni Akrep: Tutulma Evlililik ve ortaklık evinizde gerçekleşiyor. Evlilik ilişkileri gündeme gelebilir! Güneş tutulması sizin 7. Evinizde gerçekleşiyor. Birlikte çalışılan kişilerle ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Bir konuda avukata danışmak gerekebilir.  Eşinizle de ortak kararlar alıyor olabilirsiniz. Açık düşmanlarla ilişkiler yoğunlaşabilir. Anlaşmalar içindesiniz. Diplomasi gerektiren çok iyi hesaplanmak istenen durumlar var. Projeler, kontratlar gündeme gelebilir. İş arkadaşlarınız yâda servis elemanlarıyla ilgili problem dikkat çekici.  Nişanlınız,  yakın arkadaşınız yâda eşinizin yaptırımlarıyla da karşılaşabilirsiniz. Uzlaşmaya yanaşmalısınız. Güvensizlik yaratan durumları yapılandırmalısınız. Venüs'ün ve Merkür'ün de ortak paylaşımlar eviniz olan İkizler'e girmesi ile kendiliğinden gelen para desteklerini gösteriyor olabilir. Maddi şanslar var.  İlişkiniz ve aşk hayatınızda bağlılık oluşabilir. Daha derin ve manalı bir şekle dönüşebilir. Evlilik  veya ortaklık kararı alınabilir. Resmi dairlerde, bankalarda işinizi daha kolay halletme imkanları doğabilir. Hatta uzun süredir, emlak, sigorta işlemleri, ehliyet, kredi alma gibi işleriniz varsa kolaylaşabilir. Eğitimle ilgili çok emek verdiğiniz konularda iyi sonuçlar var. Bu tutulma size olumlu yansıyacak ve bir adım öne çıkaracak etkilerini de önümüzdeki Ekim-Kasım aylarına kadar hissettirecektir. 

Burcu ve yükseleni Yay:  Bu tutulma 6. evinizde gerçekleşiyor. YENİ İŞ İMKANLARIÇok çalıştığınız bir dönem! Günlük ihtiyaçlarınız, yazı çalışmalarınız, işe ait konular gündemde. Beraber çalıştığınız kişilerle tutumunuzu yumuşatmalısınız.  İşe ait değişiklikler, müşteri ilişkileri, diyaloglar güçlenmiş. Sağlık koşullarınıza da dikkat etmelisiniz. Çalışma tekniklerinin, çevre koşullarının, yaşamak için gerekli şeylerin daha güvenli hale gelmesi gerekiyor. Başkalarının ihtiyacına ve yönlendirmesine göre hareket etmeyi kabul etmek gerekir. Eşinizden yana gelişen olaylar sizi sevindirebilir. Guruplar içinden iş teklifleri alabilirsiniz. Para kazançlarınız olabilir. Size daha çok güven veren çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Hastalık,  sakarlık, sağlıkla ilgili konulara dikkat edin.   Sağlığınızı değerlendirip, doktor kontrolü yaptırabilir ya da diyet programına başlayabilirsiniz. Venüs ve Merkür'ün de İkizler'e girmesiyle, eşinizle aranızdaki buzlar eriyebilir. Birlikte alınacak çok güzel kararlarınız olabilir. Bekarsanız, uzun süredir  beklediğiniz evlilik teklifini alabilirsiniz. Muhalefet yaşadığınız kişiler varsa sorun çözülür. Olay yargıya varmadan anlaşarak halledilebilir. Eskiden görüşüp tartıştığınız kişilerle bu süreçte barışabilirsiniz. Bu dönemde, yeni iş, yayın, yazı çalışmaları, ortaklık, evlilik,yakın arkadaşlık konuları dikkat çekici. İleriki günlerde güvenli yatırımlar, destekler, sağlık yönünden positiv gelişmeler yaşanabilir. 

Burcu ve yükseleni Oğlak:  Bu tutulma 5. evinizde gerçekleşiyor. YENİ BİR AŞK! Yeni çalışmalarınız yaratıcılığınızı arttırıyor! 5. Evinizde gerçekleşecek olan Yeni ay size yeni başarılar ve heyecanlar getirebilir. Sanatsal bir faaliyetiniz varsa bu konuda etkinliklere katılmak gerekebilir. Aşk hayatınızda önemli gelişmeler yaşanabilir. Zihinsel beceriklilik isteyen uğraşlara yönelmeye uygun potansiyeller var. Tiyatro, drama, yazı çalışmaları konusunda başarılarınız olabilir. Aşk ilişkileri güçlenecektir. Çocuğunuzla ilişkilerinizde keyifler artıyor. Onların yaratıcı çalışmaları ve faaliyetleriyle övünebilirsiniz. Evliyseniz ve çocuğunuz yoksa,hamile kalabilir yada olması için çalışmalara başlanabilir. Aşıksanız sevgilinizden evlenme teklifi alabilirsiniz. Çocuğunuzun başarıları sizi sevindirebilir. Spor faaliyetleriniz canlanabilir. Venüs ve Merkür'ün ikizlere girmesiyle yeni çalışmalara girebilirsiniz. Para kazançlarınız artar. Bol bol yazı yazabilir, teknolojik bağlantılar kurabilirsiniz. Haberleşme veya yolculuklar gündeme gelebilir. Çalışma şartlarınızda değişiklik olabilir. Çevre düzeni, işinize ait yapılandırma, daha iyi bir düzen , dekor sağlamak gerekebilir.  Sağlığınızla ilgili olumlu haberler var. Diyete yada sağlıklı  yaşam için spor faaliyetlerine başlayabilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişilerle iyi bir diyalog içine girebilirsiniz. Bu tutulma sizi olumlu yönde etkileyecek.  

Burcu ve yükseleni Kova: Güneş Tutulması 4. evinizde! Evin içinde  faaliyetler gündemde! Ailenizle birlikte birçok problemin çözüm aşamasındasınız. Uzun süredir sizi oyalayan ev ve aile büyüklerine ait konular gündeminizde. Şimdiye kadar neler yaşadınız. Bu duruma neden geldiniz tartışılıyor olabilir. Evlenmek isteyebilirsiniz, yâda bu konularda düşünceler artmış. Kardeşler yada yakın çevreyle ilgili mücadelenizde aile içine yansımış olmalı. Bu konudaki birçok şeyi zor da olsa değiştirme fırsatları yakalanabilir.Evlilik kararıyla ilgili netleşen olaylar size daha çok huzur getirebilir. Aile içi sorunlar yaşanabilir. Çocukluk yıllarınızdan beri sizi üzen durumlarla ilgili bazı şeyler açığa çıkabilir.  Taşınma,  Dekorasyon, bahçe düzeni, alınacak eşyalar, boya, badana, yapılacak tadilatlar gibi konular gelişebilir. Venüs ve Merkür'ün de İkizler'e girmesiyle, aşk hayatınız canlanıyor. Yolculuklar gündeme gelebilir. Gezi, hobiler, sergi, fuar, sanat aktiviteleri yoğunlaşır. Çocuklarınızla keyifler artıyor. Onların etkinlikleri spor, sanat, bale çalışmaları gündeminize keyifle giriyor. Sevdiğiniz insanlarla birlikte olmak size mutluluk verecek.Aşk, seks, yarışlar, kumar, spekülatif gibi  risk getiren konulara karşı  da nefse sahip olma zorlaşır, çizmeyi aşmamak gerekir. Zira dedikodular açık çek verir.  

Burcu ve yükseleni Balık:  Eğitimde başarı!  Başarılarınızla ödüllendirilebilirsiniz. Yakın çevre ile ilgili hareketlenmeler var!  Geziler gündeminizde! Güneş tutulması 3. Evinizde gerçekleşiyor.  Bu tutulmayla bir adım öne çıkacaksınız, geleceğe dönük başarılar sizi bekliyor. Eğitim konuları yoğunlukta. Yeni bir eğitim çalışması içine girilebilir. Sanatçı çevresiyle iç içesiniz. Bu konuda bir çalışma yapma imkanı verebilir. Halkla ilişkiler, basın-medya, iletişim televizyonculuk alanları genişlemekte. Çevrenizdeki kişilerle iletişimler, haberleşmeler yazışmalar güçlenmiş.iletişimle ilgili yeni bir çalışmaya imza atabilirsiniz. Kitap çıkarma hazırlıklarınızı tamamladınız, yayına geçebilirsiniz. Sosyal ortamlarda, desteklendiğiniz günler. Seyahat gündeme gelebilir.  Taşınma veya nakliyat işlemleri varsa bunlar üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Yeni kişilerle, tanışma görüşme fırsatı yakalayabilirsiniz. Çevre değişikliği ve yolculuklar başlatabilir. Venüs ve Merkür'ün  İkizlere girmesiyle evinize huzur geliyor. Rahat kendinize dönük çalışmalar yapabilirsiniz. Yurt dışından, okuldan yada uzak bir çevreden  arkadaşınızı evinize misafir edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyi ailenizle tanıştırabilirsiniz. Evlilik hazırlıkları içine girebilirsiniz.  Yeni bir ev almak, yerleşmek, düzenlemek, dekorasyon gibi çalışmalar gündeme gelebilir. Evliler için bebek hazırlıkları başlayabilir.   

 • Share:

You Might Also Like

43 yorum

 1. Teşekkür ederim Talin Hanım...Çok akıcı tanımlamışsınız..Umarım her şey olumlu şekilde dönüş yapar.Dilerim sevgi,aşk,iletişimsel bağlamda tüm yaşananlar ve yaşanacaklar olumlu sonuçlanır,maddi bereket de yaşanır.
  not :aslan burcu
  Sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. Çok Güzel Olmuş Ellerinize Sağlık

  YanıtlaSil
 3. Am xavi Gerad jude, Aiicco inssurance plc bir temsilcisi.
  Size bir kredi ihtiyaci varsa bugün e-posta yoluyla bugün bize ulasin, istediginiz kredi ile size yardimci olabilir:
  (xavigeradloanfirm@yahoo.com)
  Yilbasi kredileri% 3 faiz orani sadece avelable vardir. Ciddi basvuran, ancak daha fazla bilgi için irtibata geçiniz. Biz renging krediler
  sunuyoruz
  3000 sadece US $ Euro ve pound 50,000.000 için.
  Biz dahil kredi her türlü teklif
  Bireysel krediler:
  Isletme Kredileri:
  Ögrenci Kredileri:
  Insaati krediler:
  Ev kredileri:
  Is expandsion krediler:
  Borç konsolidasyonu kredi:
  Biz hizli ve dinamik test edilmis ve güvenilir bulunmaktadir.

  Daha fazla bilgi için (xavigeradloanfirm@yahoo.com): E-posta Iletisim.

  Sr Gerad jude görüyoruz.

  YanıtlaSil
 4. Hizli firsat!

  Biz uluslararasi islem iyi güvenilir, güvenilir. Bu firsati kaçirmayin lütfen, buraya gelecek 2014 yili dogru yatirim baslatmak için bir firsattir. % 100 emin ol daha fazla bilgi için e-posta MMV (vandamariana111@gmail.com) Sen garanti.

  Eger tarim için bir kredi ihtiyacim var mi? Is için kredi? yapimi için kredi? Yatirim kredisi? Ögrenci kredi? Borç konsolidasyonu kredi? Bu bir firsattir, kullanimi ve yeni bir hayata baslamak. Daha fazla bilgi (mrsvandamariana@yahoo.co.uk) için e-posta MMV.

  Allah lonca tüm ...

  M.M.V LTD.

  YanıtlaSil
 5. Am xavi Gerad jude, Aiicco inssurance plc bir temsilcisi.
  Size bir kredi ihtiyaci varsa bugün e-posta yoluyla bugün bize ulasin, istediginiz kredi ile size yardimci olabilir:
  (xavigeradloanfirm@yahoo.com)
  Yilbasi kredileri% 3 faiz orani sadece avelable vardir. Ciddi basvuran, ancak daha fazla bilgi için irtibata geçiniz. Biz renging krediler
  sunuyoruz
  3000 sadece US $ Euro ve pound 50,000.000 için.
  Biz dahil kredi her türlü teklif
  Bireysel krediler:
  Isletme Kredileri:
  Ögrenci Kredileri:
  Insaati krediler:
  Ev kredileri:
  Is expandsion krediler:
  Borç konsolidasyonu kredi:
  Biz hizli ve dinamik test edilmis ve güvenilir bulunmaktadir.
  Daha fazla bilgi için (xavigeradloanfirm@yahoo.com): E-posta Iletisim.

  Sr Gerad jude görüyoruz.

  YanıtlaSil
 6. Sana 3.000 Dolar usd için $ 500,000.00 usd, kisisel

  finans gerekiyor? Isletme kredileri Gelir ve gider

  kaynagi göstermek kosuluyla, 1M USD de mevcuttur. Biz

  3% 1 ila 20 yil geri ödeme arasinda seçim uygun

  fiyatli faiz orani sunuyoruz. Bu yüzden asagida

  tamamlamak ve iade etmelidir bilgilerdir.

  Isim: ___________________________
  Soyadi: ____________________________
  Cinsiyet: _______________________________
  Medeni Hali: _______________________
  Adres: ______________________
  Sehir / Posta kodu: ______________________
  Ülke: ______________________________
  Dogum Tarihi: ________________________
  Kredi olarak Gerekli Miktari: ________________
  Kredi Süre: ________________________
  Aylik Gelirleri / yil: _________
  Meslek: ___________________________
  Kredi için Amaç: _____________________
  Telefon: ________________________________
  Faks: __________________________________
  Ingilizce biliyor musunuz?

  Imzanizi üzerinde güvenli ve teminatsiz krediler is

  hem de kisisel indirin. Eger bir kredi elde ilgilenen

  veya finansal tavsiyeye ihtiyaciniz varsa, çekinmeyin
  bize: garrycoleman_loanoffice@yahoo.com

  YanıtlaSil
 7. Bir kredi ihtiyacınız var mı? Eğer bir iş başlatmak için bir kredi ihtiyacı var mı? Eğer bir iş var ve işinizi genişletmek için bir kredi gerekiyor mu? Herhangi bir finansal karmaşa içinde olan ve bir kredi ihtiyacı? Eğer borçları temizlemek için bir kredi gerekiyor mu? Ne olursa olsun kredi sorunları, burada 3% düşük ve uygun faiz oranları kredi sunmak olarak yardımcıdır. Bize bugün, E-posta: (garrycoleman_loanoffice@yahoo.com) Daha fazla bilgi için.

  İsim: ___________________________
  Soyadı: ____________________________
  Cinsiyet: _______________________________
  Medeni Hali: _______________________
  Adres: ______________________
  Şehir / Posta kodu: ______________________
  Ülke: ______________________________
  Doğum Tarihi: ________________________
  Kredi olarak Gerekli Miktarı: ________________
  Kredi Süre: ________________________
  Aylık Gelirleri / yıl: _________
  Meslek: ___________________________
  Kredi için Amaç: _____________________
  Telefon: ________________________________
  Faks: __________________________________
  İngilizce biliyor musunuz?

  YanıtlaSil
 8. dikkat

  Ben Terry Bravo, Kredi sirketlerin CEO, ben Terry Bravo duyuyorum ....

  Sen Kredi Eger asil ihtiyaciniz var mi? Insaat kredisi? Ögrenci kredileri? YATIRIM Kredi?, Borç

  konsolidasyonu kredi? E-posta yoluyla çok daha eglenceli @ Bilgi? (bravoterry99@yahoo.com)

  (Bravo_terry_loanfirm@webadicta.org) için bize ulasin .. Biz% 3 faiz kredi vermek unutmayin

  Uygulamak için tesekkür ederiz. .


  Bravo Terry Kredi firmasi ........

  YanıtlaSil
 9. dikkat !!!

  Ben Terry Bravo, Kredi sirketlerin CEO, ben Terry Bravo duyuyorum ....
  Sen Kredi Eger asil ihtiyaciniz var mi? Insaat kredisi? Ögrenci kredileri? YATIRIM Kredi?, Borç konsolidasyonu kredi? E-posta yoluyla çok daha eglenceli @ Bilgi? (bravoterry99@yahoo.com) (Bravo_terry_loanfirm@webadicta.org) için bize ulasin .. Biz% 3 faiz kredi vermek unutmayin
  Uygulamak için tesekkür ederiz. .

  Bravo Terry Kredi firmasi.

  YanıtlaSil
 10. SİZİN finansal zorlukların aşılması için meşru bir kredi ihtiyacım var mı ? ................ VAR İSE BİZE ULAŞIN BUGÜN VIA

  E-POSTA : macthompson200@gmail.com
  WEB SİTESİ : http://macthompsonloanlendersinc2013.webs.com

  DOLU VE İADE EDİLECEK KREDİ BAŞVURU FORMU

  İlk İsimler : ......................
  Orta İsimler : .....................
  Soyadı : ..........................
  Anne kızlık soyadı : ............................
  Kin Sonraki : ...............................

  İletişim Adres : ..................
  Ülke: ......................
  Eyalet: ....................
  Şehir : .....................
  Zip / Kodu: ......................
  Telefon: ......................
  Faks : ........................
  sosyal güvenlik numarası ( SSN ) : ....................
  Bankanızın Adı : .........................

  Doğum Tarihi : ...............
  Cinsiyet : ......................
  Medeni Durumu : ..........
  Çocuk sayısı : .............................

  Meslek : ...................
  iş yerinde postion : ..........................
  Aylık / Yıllık geliri : .............................

  Kredi miktarı ....................
  Kredi Dönem / Süre : ................
  Kredi için Amaç : .........................

  I ( Bay / Bayan / Bayan ) .......................................... .....
  İşbu Yukarıda belirtilenbilgilerin doğru olduğunu beyan ederim .

  Tarih : .........................

  NOT: Sürücü belgesi , Ulusal kimlik kartı, çalışma izni veya oturma izni ya da bir kopyasını ekleyiniz .  E-POSTA : macthompson200@gmail.com
  WEB SİTESİ : http://macthompsonloanlendersinc2013.webs.com

  YanıtlaSil
 11. dikkat !!!

  Ben Terry Bravo, Kredi sirketlerin CEO, ben Terry Bravo duyuyorum ....
  Sen Kredi Eger asil ihtiyaciniz var mi? Insaat kredisi? Ögrenci kredileri? YATIRIM Kredi?, Borç

  konsolidasyonu kredi? E-posta yoluyla çok daha eglenceli @ Bilgi? (bravoterry99@yahoo.com)

  (Bravo_terry_loanfirm@webadicta.org) için bize ulasin .. Biz% 3 faiz kredi vermek unutmayin
  Uygulamak için tesekkür ederiz. .

  Bravo Terry Kredi firmasi.

  YanıtlaSil
 12. Eger bir is, okul, fatura, borç veya concolidation kredi ihtiyacim var mi?
  Neden daha detayli gitmek, Iletisim (BTLFI)
  (bravo_terry_loanfirm@webadicta.org) veya (bravoterry99@yahoo.com)

  Veya (+44-7024-049-763) araciligiyla sirket merkez ofisimizle irtibata

  YanıtlaSil
 13. Eğer acil bir kredi ihtiyacınız var mı? Eğer borcu vardır? ne olursa olsun durumlarda, şimdi artık, Hizmetlerimiz Hızlı olan Kolay ve Güvenli kredi endişelenmeyin, size banka tarafından reddedildi ?, işinizi finanse etmek için acil kredi ihtiyacım var. 2000 euro kadar borç - 1,000.000 euro Bugün! Bu e-posta adresinden kredi bilgileri ile bize ulaşın: noramildred.loan@hotmail.com

  Not: Eğer 24 saat içinde bir ön cevap ve fon bekliyoruz

  Saygılarımızla.
  Bayan Nora

  YanıtlaSil
 14. Merhaba Sevgili Başvuru ........
  Eğer bir kredi ihtiyacınız var mı? Eğer varsa bir banka veya finansal hizmetler şirketi bir kredi reddetti? Eğer herhangi bir mali yardıma ihtiyacınız varsa? I Need bir ev satın almak faturaları veya kredi ödemek? Kendi işimi istiyorum ve yardıma ihtiyacım var? Bir öğrenci kredi ihtiyacınız var mı? christofinancialhome@hotmail.com: mali yardım% 3 düşük faiz oranı almak için bizimle irtibata

  Adı: Christo Salam
  Şirket adı: Christo Finansal ev
  E-posta: christofinancialhome@hotmail.com

  HIZLI KREDİ BUGÜN İÇİN GEÇERLİ

  Saygılarımla,


      © 2016 TELİF HAKKI

  YanıtlaSil
 15. Bir kredi ihtiyacınız var mı? bireyler, işletmeler, sigorta, kredi fırsatlar Brezilya Karargahı veriyoruz ve Durellpetersonloanfirm vb Biz ömrünü başvurun. Eğer finansal zorluklar içinde daha fazla veya kim arıyor burada faturalarınızı ödemek yoksa geçmişte tüm mali sıkıntılar yapmak için bir kredi ihtiyacınız varsa yatırım kredisi gerekir. Biz% 2 herhangi bir para birimi mezhebinin faiz oranı ile kredi her türlü sunuyoruz. Çünkü ben bu büyük orta kullanmak istediğiniz herhangi bir finansal sorunu çözmeye yardımcı olmak için hazır kredi sizi bilgilendirmek zorundayız. İletişim e-postası: Durellpetersonloanfirm@hotmail.com
  Daha fazla bilgi için bize ulaşın ya da finans departmanı iş kredi ihtiyaçlarına bağlıdır ziyaret çekinmeyin.
  Müşteriler ilgi sadece danışmalısınız
  O, bu mektubun alındığını kabul etti ve bize geri döner.
  Bay DurellPetersonloanfirm Kredi Şirketi || İletişim ve KSS
  e-posta yoluyla bizimle irtibata geçiniz: Durellpetersonloanfirm@hotmail.com

  YanıtlaSil
 16. KATE LISA kredi çözüm hoş geldiniz

  E-posta: kate_solution@hotmail.com
  Cep telefonu: +2347050251612
  İletişim: Bayan Kate Lisa

  Bir borca ihtiyacım var mı? Bir mali kriz içinde olan veya kendi iş başlatmak için paraya ihtiyacı? Kredi borcunu ya da faturalarınızı ödemek ya da güzel bir iş başlatmak için ihtiyacın var? Seni bir düşük kredi puanı ve yerel bankalardan sermaye kredi ve diğer mali kurumlar elde etmek zor buldun? İşte bizim kuruluştan bir kredi almak için şans. Biz bireyler için aşağıdaki amaçlar ve çok daha fazlası için krediler sunuyoruz. Kişisel kredi, iş genişletme, iş başlangıç, eğitim, borç konsolidasyonu, sabit para krediler. Düşük faiz oranı % 3 kredi veriyoruz. nasıl bir kredi için uygulamak daha fazla bilgi için bize bugün ve kredi teslimat hizmeti 24 saat render temin ederim. Mali senin atılım bizim arzu ki. daha fazla bilgi için e-posta yoluyla bize. E-posta: kate_solution@hotmail.com

  YanıtlaSil
 17. Eğer bir kredi gerekiyor? evet, daha fazla bilgi için e-posta yoluyla bugün bize. E-posta: kate_solution@hotmail.com

  YanıtlaSil
 18. Merhaba,
  Bu Bayan Jane Alison, özel bir kredi borç veren herhangi bir mali yardıma ihtiyacı herkes için bir mali fırsat açmak vardır kamuoyunu bilgilendirmektir. Biz açık ve anlaşılır terimler ve durumu bir altında bireyler, firmalar ve şirketler için% 2 faiz oranıyla kredi veriyoruz. E-posta ile bugün bize ulaşın biz sizlere kredi şartlarını ve koşullarını verebilir böylece: (saintloanss@gmail.com)

  YanıtlaSil
 19. Merhaba, böbrekinizi satmak istiyor musunuz? Evet ise irruaspecialisthospital20@gmail.com üzerinden bize ulaşın

  YanıtlaSil
 20. İstediğim Kredi Miktarı Nasıl Güvenilir Kredi Şirketinden Nasıl Elde Edilir (petersonworldloans@outlook.com)

  Merhaba millet, İsmim Mikel Clarrisa, Birleşik Devletler Alabama'lıyım, başvurduğumda, James Peterson World Loans Company'den {(petersonworldloans@outlook.com) ödediğim krediyi nasıl buldursun diye tanıklık etmek için buradayım. Borç verenler olduklarını iddia eden çeşitli kredi ödünç verenlerin bu forumda borç vermelerinin gerçek olduğunu ve başvurduğumda bana bir arkadaşımla tanışmanı için James Peterson World Loans Company'yi tanıştırana kadar borç vermedi. Arzumun ödünç alındığı ve gerçekten söz vermiş olduğu herhangi bir gecikme olmadan yaptığı şüphelerim var ama asla inanmak için el koymadım. Kredi ile gerçekten bana yardım eden ve hayatımı daha iyi hale getiren Bay James Peterson'la tanışıncaya kadar hala güvenilir kredi verenlerinin olduğunu düşünmemiştim. Orada hala çok iyi kredi verenin olduğunu biliyorum, fakat Bay James Peterson World Loans Company'yi, onun bakım ve anlayışını denemenizi tavsiye ederim. Faturaları ödemek veya bazı borçları çözmek, bir araba veya ev satın almak, güzel bir işe başlamak için acil bir krediye ihtiyacınız olup olmadığını bilmiyorsanız, o zaman burada sizin hayallerinizi gerçekleştirmek için mükemmel bir fırsattır. Bugün şirketlerinin doğrudan e-posta adresiyle (petersonworldloans@outlook.com) telefon veya metin yoluyla iletişime geçin: +15672335148

  YanıtlaSil
 21. SAMUEL GRANT, TÜRKİYE'YE KREDİ VEREN EN İYİ ŞİRKET'DİR.
  BUGÜN UYGULAYIN VE KREDİNİNİZİ VARINIZ.
  Umutsuzca bir krediye ihtiyacın var mı? Bize samuelgrantfirm@gmail.com adresini e-posta ile gönderin. Bankanızın veya herhangi bir Finansal Firmanın kredisinden muaf tutuldunuz mu? Mali yardıma mı ihtiyacınız var? Faturalarınızı ödemek veya bir ev satın almak için bir krediye ihtiyacınız var mı, yoksa borcunuzu konsolide ettiniz mi? Borçtan arınmıyorsunuz? Kendi işiniz olsun ister misiniz? Finansal Krediler Yardımı'na mı ihtiyacınız var? İstediğiniz loan.email bize samuelgrantfirm@gmail.com için bugün bizimle iletişime geçin.

  Ad: samuel grant
  Şirket Adı: samuel grant firm
  E-posta: samuelgrantfirm@gmail.com

  YanıtlaSil
 22. Finans Kredisi,% 2 olarak Küçük ve Büyük Krediler İçin Sınırlı.

  Merhaba işinizi finanse etmek için bir kredi için başvurun, Biz her türlü kredi, özel kredi,
    Bir yılda% 2 kadar düşük faiz oranları ile ticari ve kişisel kredilerle dünyanın herhangi bir yerinde 30 yıl geri ödeme süresi sağlamaktadır. İstediğiniz miktardan 1000'e kadar değişen kredileri sunuyoruz, bugün bize ulaşın, financelimited011 @ gmail..com
  financelimited011@gmail.com

  YanıtlaSil
 23. Finans Kredisi,% 2 olarak Küçük ve Büyük Krediler İçin Sınırlı.

  Merhaba işinizi finanse etmek için bir kredi için başvurun, Biz her türlü kredi, özel kredi,
    Bir yılda% 2 kadar düşük faiz oranları ile ticari ve kişisel kredilerle dünyanın herhangi bir yerinde 30 yıl geri ödeme süresi sağlamaktadır. İstediğiniz miktardan 1000'e kadar değişen kredileri sunuyoruz, bugün bize ulaşın, financelimited011 @ gmail..com
  financelimited011@gmail.com

  YanıtlaSil
 24. Mali yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen her çeşit kredi başvurusunda bulunun
  Ve acilen paranı al!

  Bize e-posta: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

  5,000 dolardan 5,000,000,00 dolara * Randevu kredisinin tutarı
  * Faiz oranı% 2
  * 1 ila 20 yıl arasında geri ödeme seçeneği.
  * Aylık ve yıllık ödeme planı arasında seçim yapın.
  * Kredi esneklik şart ve koşulları.
  Bugün mali yardım için bize e-posta gönder: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

  içtenlikle
  Management_

  YanıtlaSil
 25. Merhaba, Gerçek bir kredi mi arıyorsunuz? Uygun bir faiz oranıyla? 24 saat içinde işlendi. Bankalarınız ve diğer finansal kurumlarınız tarafından sürekli reddedildi mi? Jonna finansı, 1000.00 Min. Aralığında bir kredi teklif ediyor. 50.000.000,00 Max. % 2 faiz oranında. Bugün e-posta ile bize ulaşın: jonnafinance@outlook.com

  YanıtlaSil
 26. Eğer bir kredi ihtiyacınız var mı? Eğer bir iş erkek ya da kadın vardır

  ve işinizi artırmak için bir kredi ihtiyacım var ?? Eğer bir iş başlatmak

  için sermayeye ihtiyaç mı? senin kredi sorunları ne olursa olsun biz

  düşük ve uygun faiz oranı hem de bireyler ve şirketlere kredi teklif

  olarak, burada sizin yardımınıza geliyor. bugün kredi almak

  (Ericfinancee@gmail.com veya ericfinancee@outlook.com) bizimle

  iletisime geçip bugün kredi almaniz gerekmektedir.

  YanıtlaSil
 27. *% 3 faizli kredi oranı sunar
  * Nakitsiz Girişimci İçin Sigorta
  * Para için garanti

  İyi kredi puanıyla, Credit Financier Home, bireysel veya şirket veya kooperatif derneklerine, endüstriyel ve kişisel çıkarlar için teminatlı krediler ve teminatsız krediler sunar.

  İletişim Adresi:
  Whatsapp: +15184181390
  Doğrudan posta
  creditfinancierhome@gmail.com

  YanıtlaSil
 28. *% 3 faizli kredi oranı sunar
  * Nakitsiz Girişimci İçin Sigorta
  * Para için garanti

  İyi kredi puanıyla, Credit Financier Home, bireysel veya şirket veya kooperatif derneklerine, endüstriyel ve kişisel çıkarlar için teminatlı krediler ve teminatsız krediler sunar.

  İletişim Adresi:
  Whatsapp: +15184181390
  Doğrudan posta
  creditfinancierhome@gmail.com

  YanıtlaSil
 29. ABD, Iowa Şehrinde bulunan Iowa Lutheran Hastanesi'nden bir temsilciyim ve hastane idaresi tarafından internete nasıl işler yaptığımızı ve insan organlarının alımı ve satımı için bir yıl daha başladım. böbrek, Bu teklifle ilgileniyorsanız, lütfen aşağıdaki e-postayla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: Bağışçılarımıza iyi miktarda para telafi ediyoruz ve biz organlarda Cerrahi uzmanıyız ve bir bağışçı olarak risk yok. o.
  Ve bu bizim e-postamız:
  iowalutheranhospital@gmail.com
  Ayrıca, whatsapp +1 929 281 1248 numaralı telefondan bizi arayabilir veya bize ulaşabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 30. Ödenmemiş faturalarınız var mı? Temizlemek istediğiniz borcunuz var mı? Sen
  mali açıdan aşağı ve bir iş kurmanız mı gerekiyor? Banka var mı
  Kötü kredinizin bir sonucu olarak sizi reddetti mi? Artık endişelenmeyin
  Finansal Gelişme Hizmetleri size düşük bir kredi vermek istiyor
  Kredi teklifimizle ilgileniyorsanız ve
  bir kredi başvurusunda bulunun, bu mesajı yanıtlayarak bugün bize ulaşın veya
  bize şu adrese bir e-posta gönderin: mrsmartinaloanfirm01@outlook.com ve siz
  ayrıca, whatsapp numaramıza +919538413928 başvurabilir

  YanıtlaSil
 31. Benim adım Irrua Uzman Hastanesi Dr Wilson Jones, organ cerrahisi uzmanıyım ve satmak isteyen insandan organ alımı ile uğraşıyoruz, Böbrekinizi satmak ilginizi çekiyorsa, lütfen geri dönmekten çekinmeyin. Bizi daha ileriye taşıyabiliriz. Ve böbrekinizi satmaya hazırsanız, bu bizim E-postamız.

  irruaspecialisthospital@gmail.com

  YanıtlaSil
 32. Merhaba,
  Bu halkı Ny'ya bildirmek. Özel bir borç veren Morgan Erica, mali yardıma ihtiyacı olan herkes için finansal fırsatlar açtı. Açık ve anlaşılır şart ve koşullara sahip bireylere, şirketlere ve şirketlere% 2 faiz kredisi veriyoruz. Bugün bize e-posta yoluyla ulaşın, böylece kredi şartlarımızı ve koşullarımızı sağlayabiliriz: (morganerica007@gmail.com)

  YanıtlaSil
 33. Bu evrensel finans şirketi “PLUTO KREDİ FİNANS EVİ” nden size selamlar, gerçek ve uygun fiyatlı kredi teklifimizin genel kamuoyuna duyurulmasıdır. Ancak, bu evrensel şirket (12 yılı aşkın tecrübesi ile), her gün bankanızın sağlayamayacağı bir esneklik ile finansal hizmetler sunan özel bir şirkettir. Eğer bu şirkette bir işletme kurmak, borcunuzu veya size ve genel olarak dünyaya fayda sağlayacak başka bir şey almak istiyorsanız, size yardımcı olmak için buradayım. Faiz kısmı, 45 yıla kadar geri ödeme süresine bağlı olan% 0,3'lük düşük faiz oranımızdır. Eğer işiniz için bu tür bir fırsatı elde etmek istiyorsanız, vakfınızı kurmanıza yardımcı olmak için buradayım.
  Şu adresten ofisimize başvurmanız gerekiyor: plutocreditfinancier@gmail.com


  YanıtlaSil
 34. Merhaba,
  İşe başlamak için acil bir krediye ihtiyacınız var mı, yoksa yeniden finanse edilmek için bir krediye ihtiyacınız var, Borcunu ödemek için bir krediye ihtiyacınız var mı? Bir araba ya da ev satın almak için bir krediye mi ihtiyacınız var? Evet, daha fazla endişe etmeyecek olursak, kredi kontrolü olmadan her türlü krediyi uygun bir faiz oranıyla sunuyoruz! e-posta ile bugün bize ulaşın: plutocreditfinancier@gmail.com

  YanıtlaSil
 35. Biz Iowa City, Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan Iowa Lutheran Hastanesi temsilcisiyiz, bir kez daha hastalarımız için böbrek almak için buradayız ve onlar kurtarmak için bir böbrek bağışlamak isteyen herkese iyi bir miktar para ödemeyi kabul etmişlerdir. Bir bağışçı olmak ister veya bir Hayatı kurtarmak istiyorsanız, aşağıdaki e-postada bize yazabilirsiniz.

  Zengin olmanız için bir fırsat budur, güvence altına alır ve size% 100 güvenli işlem garantisi veririz, her şey yol gösterici yasalara göre yapılacaktır.
  Artık daha fazla zaman kaybetmeyin, lütfen bize iowalutheranhospital@gmail.com adresinden yazın.
  Ayrıca whatsapp +1 929 281 1248 numaralı telefondan bizi arayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Iowa Lutheran Hastanesi...

  YanıtlaSil
 36. Merhaba,
  Ben şu an İstanbul şehrinde yaşayan Özgür Yılmaz'ım. Ben sadece 2 çocuk ile şu anda bir dul ve Nisan 2016 mali bir durumda sıkışmış ve Collinslenderscompany tarafından 18000TL tarafından dolandırıldıktan sonra faturalarım yeniden ödeme ve ödeme gerekiyordu. Hem özel hem de kurumsal olarak çeşitli kredi şirketlerinden borçlanmayı denedim, ancak asla başarıya ulaşamadım ve çoğu banka kredimi reddetti. Ama Tanrı'nın sahip olacağı gibi, Tanrı'nın kalbi, bana 120.000 Euro'luk bir borç veren özel bir borç veren borç verenin ardından bir adamla tanıştım ve bugün bir işletme sahibiyim ve çocuklarım şu anda iyi çalışıyor, eğer herhangi biriyle iletişime geçmeniz gerekiyorsa Sadece% 3 faiz oranı ve daha iyi geri ödeme planları ve programı ile kredi kontrolü olmayan firma, lütfen Greg Dunne (plutocreditfinancier@gmail.com) ile iletişime geçin. Bunu yapmıyorum ama şu an çok mutluyum ve insanlara onun hakkında daha fazla bilgi vermeye karar verdim ve ayrıca Tanrı'nın onu daha fazla kutsamasını istiyorum. Şirket e-postası aracılığıyla ona ulaşabilirsiniz. plutocreditfinancier@gmail.com

  YanıtlaSil
 37. Oakland Başkentlerine Hoş Geldiniz, Çalışkan insanlara,% 3'lük bir faiz oranıyla bireysel kuruluşlar için ihtiyaç duydukları fonları hızlı bir şekilde almaları için maddi yardım sunuyoruz. Esnek kredi limitimiz var, Milyonlarca kişi tarafından güvence altına alın, Dakikalar içinde uygulayın. Bizim Özelliklerimiz; Hızlı Uygulama, Anında Karar, Hızlı Fonlama, Özel Destek.

  İletişim Ofisi: oakland.formal@hotmail.com

  YanıtlaSil
 38. Bir hayatı kurtarmak için bir böbrek satmak isteyen 18 yaşından büyük ciddi böbrek vericileri arıyoruz ve her bağışçı için iyi bir teklif ve diğer tazminatlarımız var.
  Bizim sürecimiz hızlı ve güvenliğiniz garantilidir.
  Lütfen bize ulaşın iowalutheranhospital@gmail.com
  Ayrıca whatsapp +1 929 281 1248 numaralı telefondan bizi arayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  YanıtlaSil
 39. Yatırım kredileri, proje finansmanı ve dünyadaki bireylere, işletmelere finansal destek gibi her türlü krediyi sağlıyoruz. % 3 faizle fon veriyoruz. Borcunuzu yedi (7) iş günü içinde alın.


  E-posta adresi: plutocreditfinancier@gmail.com
  Whatsapp: +18474539904

  YanıtlaSil
 40. Yatırım kredileri, proje finansmanı ve dünyadaki bireylere, işletmelere finansal destek gibi her türlü krediyi sağlıyoruz. % 3 faizle fon veriyoruz. Borcunuzu yedi (7) iş günü içinde alın.


  E-posta adresi: plutocreditfinancier@gmail.com
  Whatsapp: +18474539904

  YanıtlaSil
 41. Yatırım kredileri, proje finansmanı ve bireylere, dünya çapındaki işletmelere finansal destek gibi her türlü krediyi sağlıyoruz. % 3 faiz oranıyla fon veriyoruz. Yedi (7) iş günü içinde borç alın.
  E-posta adresi: plutocreditfinancier@gmail.com
  Whatsapp: +18474539904

  YanıtlaSil