Talin Ağdere ile Astroloji
(haftalık video yorum)MAYIS 2013 AYI İÇİN SORULAR VE CEVAPLARI:

Author: Harutyun Davulciyan Posted under: 

Bugünden itibaren sizden gelen soruları da sadece burcunuzu, yükseleninizi, yaşınızı, ve cinsiyetinizi yazarak bloğumuzda ( http://astrotalin.blogspot.com ) cevaplayacağız. İsminizi yayınlamayarak sizin kişisel bilgilerinizin gizliliğini koruyacağız ve aynı özelliklere sahip olan kişilerin benzer sorularına da ışık tutmuş olacağız.

    Bize sorabileceğiniz örnek sorular ve vermeniz gereken bilgiler ;

 • Yükselen burcunuz ? ( gün-ay-yıl) doğum saati ve  doğum yeri
 • Ay burcunuz ? ( gün-ay-yıl) doğum saati ve  doğum yeri
 • Astrolojik olarak bu yıl "şans gezegeni" Jüpiter size neleri sağlayacak ? 
 • Burcunuzun kısaca özellikleri ? Kişisel özellikleriniz ?
 • Burcunuza göre meslekler ? 
 • Güneş tutulması burcunuz nedir ?  ( gün-ay-yıl)
 • Yönetici gezegeniniz nedir ?  
 • Bu yıl bana jüpiter neler getirecek? 
 • 2013 yılı bana genel olarak neler getirecek?
 • Şans gezegenim hangi BURCTA?
 • MUTLAKA ŞU AN NEREDE YAŞADIĞINIZI YAZMAYI UNUTMAYIN (DOĞUM YERİ HARİCİNDE ŞU AN YAŞADIĞINIZ ŞEHİR)
Not: Örnek sorulara uyulması gerekir. Fazla özel sorular için danışmanlık alınması gerekeceğinden blokta cevap verilmeyecektir. (Bebeğim olacakmı, evlenme gözüküyormu, işe girecekmiyim gibi ... sorular detaylı bakılması gerekir, genel bir yorum çok uygun olmayabilir, kişiler beklenti içine girebilir).

Danışmanlık hizmeti, koşulları, detayları  için astrotalin@gmail.coma başvurabilirsiniz.

HAFTALIK AYRINTILI BURÇ YORUMLARIM       fofoli.com ve peracadde.com da     yayınlanmaktadır.      Üye olduğunuz takdirde  burç yorumlarım her Cumartesi ücretsiz olarak mail adresinize gönderilecektir. 

soru 1:Ben 16 Eylül 1982 Kastamonu /Tosya 02:00'da doğdum. Şuan İstanbul'da yaşıyorum. 2013 yılı bana nelere getirecek acaba? 

cevap 1burcun başak yüks. yengeç, ay burcun da başak. sanırım titiz ve düzenli biri olmalısın. 2013 hazirandan itibaren yakın çevre kardeşler eğer çocuğun varsa bununla ilgilifırsatlar şansların açılıyor. arkadaşlık dostluk kuzen ilişkileri ve kadınlarla ilişkiler çok olumlu olacak. çocuğun varmı bilmiyorum evliysen çocuk potansieli verir evli değilsen evlilik te verebilir. 19 ekimdeki ay tutulması ev ve kariyer evinde olacak iş konusunda bazı şeyler belirleyici olabilir.  3 kasımdaki tutulma hem aşk evinizde hemde çocuk evinizde bekar veya evliyseniz buna göre değerlendirin bekarsa aşk evlilik veren bir aşk evliyseniz çocuğunuz la ilgili fırsatlarınız olur. çok fazla yolculuk yapmak gerekebilir. kendi beceriniz yaratıclılığınızla olan bir iş sahibi olabilirsiniz. jüpiter temmuz 2014e kadar şimdiye kadar olmayan fırsatları verecektir. 12 yılda gelen fırsatlar iyi değerlendirin başarılar dilerim.:=

soru 2:Merhaba Talin hanım, doğum tarihim 7 ocak 1987. Burcum oğlak. İzmir doğumluyum ancak istanbul'da yaşıyorum. doğum saatim 14:50. yükselen burcum boğa diye biliyorum. 2013 yılının ikinci yarısında iş ve aşk hayatı ile ilgili bilgi verebilirseniz çok sevinirim. iyi çalışmalar.

cevap 2: burcun oğlak yükselen burcun saat doğruysa ikizler ay burcun ise koç. 26 hazirandan sonraki dönemde, para evinizde gelişmeler var. bu guruplar içinden gelebilir. eğer çalışıyorsanız ya terfi yada yeni bir iş daha iyi maaşlı görünüyor. yurtdışı bağlantılı bir iş olabilir yolculuk da yapabilirsiniz. biraz işi rayına oturttuktan sonra harekete geçin normal sınırlarınızı aşmak isteyen bir iş olabilir. başarılı olmak için dikkat gerektirir. deniz yolculuğu da çok yapılabilir. ekim ayındaki tutulma sizin iş evinizde oluyor sanırım bu bahsettiğim teklifle karşılaşacaksınız yanlız bu aylarda sağlık ve sakarlıklara dikkat etmeniz gerekiyor hızlı kararların alınacağı bir dönem eğer evlilik kararı alınıyorsa da iyice incelemeden karar vermeyin. aşk hayatınız canlanacak buaralık-ocak 2014 gibi ilişkiler yoğunlaşabilir. belki yaz aylarında 2014 ün yaz aylarında evlilik bile verebilir. evlilik potansiyeliniz olan kişiyurtdışı kökenli yada marjinal biri sanatçı  kimlikli olabilir. sıradışı biri yabancı demek farklı kültürlerde bir demek istiyorum. başarılar sevgiler:)
soru 3:Ben 8 Ekim 1987 - İstanbul doğumluyum. Saat 20 - 21 arası dogmusum. Su an istanbulda yasıyorum. 2013 yili bana neler getirecek ? Emeginize saglık, ışıkla kalın... :) 

cevap 3: burcun terazi yüks. ikizler ay burcun boğa, sanatçı kimlikli birisiniz sanırım. yaratıcı özellikleriniz var. siz de 25 nisandaki ay tutulması ile  kariyerle ilgili yeni bir çalışma içine girebilrisiniz. belki eğitimizi güçlendireceksiniz yazı çalışması veya sanat konulu çalışmalar yapılabilir. sosyal ilişkiler canlanacak yolculuklar hızlanır belki tatillere bile gidilebilir kendinize de oldukça fazla vakit ayırabiliyorusnuz. temmuz ve ayustos aylarında kariyer de fırsatlarınız artıyor para kazançlarınız çoğalır. belki de uzun zamandır ortaya çıkarmadığınız bir ürün veya gizli kalmış bir çalışmadan para kazançları elde edebilirsiniz. 19 ekimdeki ay tutulması guruplar evinde olacak siz bir gurup çalışması içine gireceksiniz iş bağlantılı yurtdışı yada akademik bir çalışma bu 3 kasımdaki güneş tutulması yine iş konularında yenilikler var insanlarla daha fazla iletişim ilişki içinde olabilirsiniz. bu tarihlerde yakın olan kişilerde bir sağlık teması varsa evden aileden bu konularlada ilgili olabilirsiniz. sevgiler başarılar:)

soru 4:07/10/1982 Tokat/Merkezde sabaha karşı 05:36'ta doğdum, şuan Hatay/İskenderun'da yaşıyorum. 2013 yılı bana genel olarak neler getirecek?

cevap 4:burcun terazi yüks. başak ay burcu ise ikizler. bu yıl daha fazla yolculuk girmiş olabilir hayatınıza 25 mayıstaki tutulma ile ev veya iş değişikliği gündeme gelebilir. deniz aşırı bir yer yada deniz kenarı su kenarı bir yerde ev alabilirsiniz. uzun zamandır beklediğiniz bir konuydu bu gerçekleştirmek mümkün. jüpiter yengeç dönemi temmuz 2014e kadar sıcak bir arkadaşlık topluluk, cemiyetler içinde geleceğe dair çok sıcak ilişkiler vaad ediyor. İş hayatında bu yönde olabilir. para kazançlarınızı da destekleyecek. Guruplar içinde genişleyeceksiniz. Kültürel bir topluluk da olabilir. Size destek olacak. Bir amaç için yapılan çalışmalar olumlu sonuç verebilir. Başarılar sevgiler.
soru 5:13 Haziran 1977 Aydın doğumluyum. 
Doğum saatim sabah 04 .00
yükselen burcum
ay burcum nedir
şans gezegenim nedir
2013 yılı benim için nasıl geçecek

cevap 5:burcun ikizler yüks. boğa, ay burcunda boğa şans gezegenin koç 2013 yılında jüpiter ilk yarısında sana maddi konu ve kazançların açısından şanslar getirmiş olabilir. bu 25 mayıs tutulması ile maddi konuda  ortak finansal konularda beklentilerin vardı babadan aileden ortak kazançlar miras yolu da olabilir bu konularda bir sonuç alacaksın. para girişi olabilir. çünkü 10 mayıs güneş tutulması bu konuyla ilgili ev- konut babanın mal mülk durumu sana bu konularda getirisi olacak. jüpiter haziranda 3. evine giriyor temmuz 2014 e kadar yakın çevre kardeşler iletişim konusunda şanslar getirecek. emlak işleriyle uğraşıyorsan iyi çevre de edinebilirsin sana güven verecek ve yardım edecek bir çok kişi olacak etrafında. Başarılar ve sevgiler:)
soru 6:Merhaba astrolojide evilik va yabaıcı evilikler konusunu araştırırken tesadüfen sitenizi buldum.7 haziran 1982 saat gece 03.30 Ankara doğmluyum.Evleneceğim insanı ve evilik hayatımı çok merak ediyoruamçUmarım cevaplarsınız.Teşekkür ederim.

cevap 6:burcunuz ikizler yüks koç ay burcu yay. evleneceğiniz aday terazi özellikleri olan satürnyen biri yani terazi ve oğlak özellikleri taşıyan bir kişi olabilir. Ya aynı yaşta çok ciddi sorumluluk sahibi kibar  biriyle evlenirsiniz yada yaşca sizden büyük olabilir. hukuki alanda ciddi sorumlulukları olan biri olabilir avukat, hukuk müşaviri danışman ayda mars 7. evde bazen uranüs 9. evde ay da yolculukları verir çok yolculuk yapan biri pilot gibi de olabilir. Eşiniz çok yolculuk yapacak belki yurtdışında bir evi de olabilir. medyatik biri de olabilir. farklı entellektüel bir yapısı var  sanatçı da olabilir maddi olanakları iyi olacaktır.  Sevgiler başarılar:)

soru 7:Merhaba Talin hanim,netten dogum haritasına baktım,gunes tutulması boğa,da.boğa burcu benim 8. Evimde görünüyor.eski esimin ortak birikimimize el koyduğunu daha önce yazmıştım. Bu gunes tutulması ortak birikimlerle ilgili gibi geldi okuduklarından(belkide sacmaliyorum)benim icin cok önemli...lütfen sizin yorumunuzla saçma beklentilere girmekten kurtulayım,artık yeniden kur,yeniden yik, yoruldum...bekliyorum lütfen,bu haksızlık bitecek mı ?? sevgilerimle    Filiz.          25 08 1961.  Ankara. Saat.  09.00 - 09.30 arasi

cevap 7:evet 8. evin boğa güneş tutulması da boğa da tutulacak. umarım hissettiğin gibi değildir çünkü biraz karışık durum geçmişle ilgili sağlama alınmamış bir durum tekrar önüne set vurabilir. bu ev, sigorta, belki zamanında atılmamış yapılmamış bir kontrat durumu eksik birşeyler şimdi başını ağrıtabilir.  Güvenlikle ilgili durumlarda eksiklikler var. bu resmi bir konu ama 11inde venüs 1. evine girince biraz daha rahatlamaya başlarsın. Böyle birşey olsa bile belki 15 gün sonra mars boğadan çıksın daha uzlaşmacı olunabilir.Biz en iyisi olumlu düşünelim kafamzdan bunları çıkaralım dua meditasyon iyi gelecektir burada devreye girebilir başkalarının   yada avukat yardımıyla kurtuluş yolları  bulunabilir. Şöyle ki canın sıkılsa bile bu tutulma bize geçmişte yaptığımız bir hatayı düzeltme fırsatı da verebilir. Önce ortalık karışır sonra bunu yapmamız için bizi cesaretlendirir sonra da iyiki yapmışız her şerde varmş bir hayır deriz. ve 15 gün sonra mars ikizlere geçince savaşma tekniklerinimizi güçlendiririz ve geçmişte yapamadığımız bu durumu düzeltme fırsatımız olur. temmuz 20 sine kadar olan merkür retro yengeç burcunda bu konuları halletme fırsatı verebilir. Sevgiler başarılar. 

soru 8:Merhaba Talin hanım, sizi twitterdan tekip ediyorum. 10 eylül 1988 istanbul doğumluyum.Doğum saatim 15:30 bu yıl hakkında sizden yorum alabilirmiyim?

cevap 8:burcun başak, yüks. oğlak ay burcunda başak. somut, kararlı, mantıklı, detaycı, planlı programlı birisin. venüsün aslanda 8. evde maddi konularda her zaman desteğin sana geleceğini ve pek sorun yaşamayacağını gösteriyor. İş ve sağlık konusunda şanslısın. Bu yıl ekim 2013 de satürn 11. evin akrebe girdi ve 2 yıl orada kalacak. Guruplar, topluluklar, cemiyetler dernekler yoluyla para kazançları iş bağlantıları verebilir. jüpiter yengeç burcuna geçecek haziran aylarında senin evlilik evine geçiyor. Nişanlıysan evlilik verebilir. Sözlüysen nişanlılık verebilir. Haytında evliliğe dönüük ciddi bir bağlantı olabilir. Bu haziran temmuz aylarında gerçekleşebilir yada eylül aylarında olacaktır. Çünkü 18 ekimdeki ay tutulması evlilikle alakalı olabilir. Hem iş bakımından hemde evlilik bakımından olumlu bir harita başarılar dilerim:)

soru 9: sizi büyük bir keyifle takip ediyorum yorumlarınızı ve önerilerinizi yükselen ve güneş burcumla takip etmeye çalışıyorum ist da yaşıyorum 3 agustos 1984 mersin saat:11:30 civarında doğdum mayıs ayında beni neler bekliyor tutulmadan ne şekilde etkilenecegim uzun zamandır bekledigim ödemeyi alabilecekmiyim ve hukuksal sorunlarım cözüm bulacakmı? şimdiden çok teşekkür ederim biraz fazla soru sordum:) iyi çalışmalar sevgiler...

cevap 9:burcun aslan yüks terazi ay burcu akrep, hukuki sorunlar biraz daha seni oyalayabilir. fakat bitiyor az kalmış özellikle 25 mayıstaki tutulma bununla alakalı olabilir. Bu ayın 16 sından sonra hukuki konular daha olumlu  ilerleyebilir. yine de gelişmelerdeki olumlu süreçler haziran 25,nden sonra başlar.  Bu tarihlerden sonra bir merkür retrosu var temmuzun 20 21ine kadar srecek bu dönemde geçmişden gelen hukuki konular gündeme gelebilir biraz daha işler kızışsada sanırım merkür retro bitince işler düzelecektir bu dönemlerde bu konuları halletmen mümkün olabilir. Temmuz sonu alacağını düşünüyorum.  Yada 19 ekimdeki tutulma koçta olacak  senin evlilik evin aynı zamanda avukatlık durumlar varsa bu evinle de alakalı bu mahkeme ve sonuç bu dönemlere yakın bir zamanda gelebilir.  Gelecek yılın haritasında nisan sonundan  (2014) itibaren  venüs(para) 8. evinde yengeçte konumlanmış evine de iyi açı alıyyor. Yatırım söz konusu yani bu tarihe kadar parayı almış görünüyorsun belki ev alabilir yada tadilat gibi şeyler yapabilirsin. Sana başarılar dilerim:)

soru 10:Ben mayıs ayında aşk hayatımda neler olacak bunu merak ediyorum. Bir de nasıl bir insanla evleneceğimi çok merak ediyorum ? 

31.10.1988 saat 8.45 gelibolu doğumluyum burcum akrep yükselenim yay ay burcum yengeç

cevap 10:bu ay 9 mayıstan itibaren venüs ikili ilişkilerinizi renklendirecek. çok keyifli enerjiler veriyor. sevdiğin kişiyle buzları eritebilirsin. ayın 15 inden itibaren eksik yönleriniz hatanız neyse onları konuşma, anlaşma fırsatları var. Evleneceğin kişi yabancı olabilir, akademisyen olabilr. yabancı avrupalı olarak değilde belki dini farklı olabilir. Entellektüel biri de olabilir hukukçu olabilir. zeki merküryen biri mars enerjisi de var tuttuğunu koparan da sanırım guruplar içinde sevilen biri, belki sanata düşkünlüğü de vardır. sosyal ortamlardan hoşlanan guruplar içinde insnların sevdiği bir kişiliğe sahip iyi giyimli kibar. seyahat etmeyi seven belki işi de bağlantılı olabilir. ticaretle de uğraşıyor olabilir. tekstilci de olabilir. Böyle adaylarla karşılaşırsan bana yazarsın. Fakat henüz yoksa az kaldı yaklaşıyor demektir. Şimdilik bşarılar sevgiler:)

soru 11:Talin Hanim merhaba 13 03 1984  bursa dogumluyum. Saat sabah 10da dogmusum ismim deniz erkegim denizciyim bekarim sizden ricam ask hayati  is ve evlilik vede genel bilgi tesekkurler kolay gelsin

cevap 11:burcun balık, yüks. boğa ay burcun ise yengeç. Bu yıl satürn 5 ekimde akrepe girdi ve 2 sene daha orada kalacak akrep senin ortaklık ve evlilik evin. 2015e kadar evlilik getirebiliŞua n biraz gerginlik var sıkıntılısın fakat ay sonuna doğru rahatlayacaksın. Hatta  1 hafta sonra aşk hayatın canlanacak. Belki evleneceğin kişiyle tanışabilirsin eğer daha önceden tanışıyorsan ve flört ediyorsan daha ciddi boyuta taşıman mümkün evliliğe götürebilirsin. Özellikle 25 mayıstaki ay tutulması bu konuyla ilgili olabilir. Ay tutulması (dolunay) kararlar ve neticelerdir. Sen hayatındaki başlangıçlarınla ilgili bir karar aşamasındasın sanırım. Belki iş hayatıyla ilgili bir karar da olabilir. Yaydaki ay tutulması akademik hayatt eğitim, yurtdışı konuları seyahatlerle alakalıdır. Yabancı bir ortaklık veya bir arkadaş evlilikde verebilir. Yolculuk da var yeni bir yer yeni bir mekan.jüpiter hazirandan itibaren sana yakın çevre, yolculuklar, akraba kardeş, güven duyduğun kişilerle bir iş imkanı verebilir. Belki yemek işi yapabilirsin. Deniz ürünleri, gibi mayıs,haziran 2014 gibi  evlenme potansiyelin var. Bu söylediğim gibi uzakta oturan biri yada uzak çevreden belki de yabancı veya akademisyen olabilir. Bu bayan olgun biri ya aynı yaştan fakat olgun veya hukukçu da olabilir. Yada yaşca daha büyük. Hayatında başarılar dilerim sevgiyle kal:)


soru 12:Talin hanımcım merhabalar
genel bilgilerim
doğum tarihim 22.08.1977-istanbul saat 12:30 öğle
burcum aslan
yükselen akrep
ay burcum yay
sizden ricam bu sene için genel bir bakış ve bu sene artık şansım geri gelicekmi yaklaşık 6 yıldır bir çıkmazdayım bu değişicekmi 
inanın bu geçtiğimiz sene büyük aşkla evlendiğim kişiden aldatma nedeniyle boşandım çok büyük maddi çıkmazdayım iş arıyorum ama hiçbir geri dönüş olmuyor
acaba bu kadar çizgim değişicekmi
çok kısacıkta olsa bişeyler söyliyebilirmisiniz

cevap 12:doğum bilgileriniz doğru. son dereceden bir aslansınız 29derece. natal haritanızda satürn güneş kavuşumu var ve güneş 29 derece bu da güçlü ve dayanaklı olduğunu gösteriryor. evlilik hayatı zor olabilir. Çok disiplinli değişime zorlanan bir yapınız var. değişime korkakça yaklaşıyorsunuz.bu huylarınız 2014 yılında yumuşamaya törpülenmeye başlayacaktır. sizde agayret ederseniz esnerseniz çok rahat edeceksiniz. aslan-akrep sabit tir esneyemez. Bu önümüzdeki dönem herşey çok değişecek. jüpiter 26 haz. dan itiaren 9. evinze girecek ve girer girmez size şans getirecek. natal jüpiter inize transit jüpiter kavuşum yapıyor ve bu 12 yılda gelen bir şans diyelim. maddi konuda getirisi olan bir iş verebilir. uzak yollar, yolculuklar, kurslar hayatınıza girebilir. belki işkonusudan daha fazla bilgiye sahib olmak için kurs dönemi olabilir. bu dönem size iyi yansıyaccak başarılı olacaksınız ve  ağustos 2013 gibi evleneceğiniz kişiyle tanışabilirsiniz bu iyi bir süreç olacak ve sizi evliliğe görebilecek.Belki bu uzaklardan biri iş çevresinden yada yabancı bir çevreden mezhep aynı fakat daha uzaklarda diyelim belki farklı bir şehir de olabilir.  2014 yaza doğru ise evlilik olabilir. 2014 ün ikinci dönemi size çok iyi gelecek hem evlilik hayatınız hemde kariyeriniz, toplumdaki duruşunuz parlıyor. 2015 de çocuk bile verebilir tabi bunlar potansiyelleriniz inşallah yakalama ve kullanabilime fırsatlarını rahat bulursunuz. Fakat şöyle bir şey var her şerde bir hayır var derler ya eğer bu sizin potansiyeliniz karşınıza çıkıyor ve doğru ise zaten her şey kendiliğinden zorlanmadan çok kolay gerçekleşiyor siz bile inanamıyorsunuz böyle olması dileklerimle sevgiyle kalın ve beni habersiz bırakmayın diyorum:)

soru 13:05.09.1989 sabah 06:30 saatinde İstanbul'da doğdum.Yükselen burçum Başak.2013 yılında aşk ve kariyer alanındaki yorumlarınızı merak ediyorum.

cevap 13:yükselen burcun başak ay burcun ise akrep, kariyerle iligli değişiklik yada terfi gibi durumlar verebilir. Özellikle 25 mayıstaki tutulma bu konuyla ilgili olabilir. ya da tam tersi ev hayatı anne baban la ilgili  veya yurtdışından yada şehirdışında yaşayan birisiyle tanışma ev halkının tanışması gibi konular da verebilir. yada uzaktan akrabadır böyle bir şey yaşanabilir. temmuz ayında aşk hayatın görünüyor. özellikle haziranın sonlarına doğru canlanacak.  belki temmuz ayında işi resmiyete bağlayabilirsiniz. parti, nişan söz gibi .Evliliğe giden bir aşk olabilir. Kariyer hayatın eylül- ekim aylarında canlanabilir.Başarılar bol şanslar:)

soru 14: Merhaba Talin Hanım erkek arkadaşımla ilgili soru sormak istemiştim. Kendisi 8 mayıs 1984 İstanbul doğumlu. Boğa burcu. 11:30 doğum saati. Ben ise oğlak burcuyum ve yükselenim ikizler. 2013'ün ikinci yarısında erkek arkadaşımı ve bizim ilişkimizi neler bekliyor. Yorumlarsanız çok sevinirim. İyi çalışmalar dilerim.

cevap 14: arkadaşın boğa yüks aslan ay burcu da aslan, bu yıl biraz düşük enerjili bir yıl olacak onun için  bu 10 mayıstaki güneş tutulması onun kariyer hayatını etkilemiş iş içinde çekişmeler yaşanmış hala da sonuçlanmış değil şimdilerde ise biraz tatlıya bağlansada venüs ikizlerde olduğu için çok güven verici değil. Arkadaşın biraz yorgun o 26 hazirandan sonraki dönemi biraz kafasını dinleyerek geçirebilir çok da ihtiyacı var. iş konusunda kararını verecek. ona zarar veren ve mutsuz eden herşeyde kurtulmak isteyecek bu 1 yıl onun geçmiş dönemlerden kaygılardan, kötü yada istemediği alışkanlıklardan arınma yılı olabilir. Yalnız kalmak isteyebilir. sende fazla üstüne gitme o kendi dünyasına çekilsin rahat bırakmalısın. çünkü 2014 temmuz  aylarında jüpiter aslan dönemine hazırlanıyor. Yepyeni bir kişilikle kendini ortaya çıkaracak ve iş aşk hayatı canlanacak belki bu dönemde evliliği düşünebilir.özellikle eylül 2014  den sonra gibi. 
sen bilgilerini vermemişsin bu yüzden çok yüzeysel olacak. jüpiteryengeç burcuna senin para, evine giriyor belki terfi, maaş artışı olabilir. Daha güven verecek bir iş fırsatı verebilir. Haritanı göremediğim için şu anda sanada evlilik potansiyelini 2 yıl sonraya verebilirim 2014- 2015 yılı gib başarılar sevgiler:)

soru 15:Merhaba talin hanım ben 04. 05. 1985 nevşehir doğumluyum.nevşehirde yaşıyorum.saat gece onbir on iki arası domuşum yğkselenimi öğrenebilirmiyim.  2013 yılı bana genel olarak neler getirecek ve  Bu yıl bana jüpiter neler getirecek.. bide eşimin burcu aslan bizi neler bekliyor.yormlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler..ismim nurcan. (sizin sitenize yazmaya çalıştım ama mesajımı gönderemedim bende burdan gönderiyorum)

cevap 15:burcun boğa yüks. burcun oğlak (23:15 den itibaren yüks. oğlak önce ise yüks. yay) ay burcu ise akrep. 5 ekim 2012 den itibaren daha çok guruplar içinde iş fırsatları olmuş olabilir. boğa ve 5. evden olduğun için sanatsal yeteneklerin olabilir, yaratıcı özelliklerin var. maddi manevi değerlere de düşkünlük veriyor. Eşinin işiyle alakalı sorunlar yaşamış olabilirsin. Onun ortakları yada beraber yapılan finansal paylaşımlar banka kredi gibi konular belki seni biraz sıkmış olabilir10 mayıstaki tutulma bu konuyla alakalıydı. Hayatınızda önemli kararlar alınmış olabilir geleceğe dönük hedeflerinde bu karar aşaması 1 yıl boyunca geçerli olacak seneye kasımın sonlarına doğru bu girişimlerin sonucunu alabileceksiniz. Bu karar aşaması 5. evini de ilgilendirdiği için belkide çocuğunuz yoksa yapma kararı da alabilirsiniz. Ya mal, mülk yatırım yada çocukla ilgili alınan bir karar. bu  25 mayısta bir ay tutulması var bu tutulma senin sağlıkla ilgili bir konu da bir sonuç getirebilir. Özel hayatınla ilgili bir sağlık teması yada tedavi süreci gibi bir durum yada evin ailen kardeşini ilgilendiren bir konuda bir sonuç da olabilir. 19 Ekimde bir ay tutulması var o tutulma senin 4. evinde olacak  yine annelik yada hamilelikle ilgili konularda bir sonuç aşaması neticelenen bir durum söz konusu. 
Eşin ise aslan burcu bilgileri olmadığı için çok genel bir yorum yapıyorum. 10 mayıstaki tutulma iş hayatını karıştırmış olmalı. ortağı veya beraber çalıştığı kişilerle çalkantılı bir durum yaşamış olabilir. işten ayrılma durumları hala geçerli mars boğadan çıkana kadar ay sonuna kadar dikkat etmeli. 25 mayıstaki tutulma özel hayatı ile ilgili çocuk ve yolculuklar evinde olacak. Eğitim ile de alakalı böyle bir gurup içinde bulunabilir. 26 hazirandan itibaren 1 yıl boyunca içe çekilme dönemi başlıyor belki yalnız kalıp kafa dinler daha rahat sakin kendiyle baş başa bir iş hayatı olabilir. Geçmişle ilgili bir çok ona yük olan kafasında sonladırmak istediği konular 
 alışkanlıklardan kurtulma dönemi olabilir. borçları varsa kurtulur, çocuk meselesi varsa o da olur. artık 2014 temmuzda jüpiter aslan burcun girince yepyeni bir kişi olarak hayata positiv yaklaşımlar içinde fırsatlar yakalamış bir kişi olarak girebilir. (tabi bu bir yılı da iyi değerlendirmek gerekir risk almamak beklemek lazım, borçları ödeme fırsatları var, ummadığın bir yatırım da yapılabilir. kredi ödemeleri ve sağlıkla ilgili olumlu durumlar var.  tabiki çok kolay gerçekleşmeyebilir özellikle şubat-mayıs 2014e kadar bir takım beklemeler gecikmaler  yolculuklar, iletişimde kopukluk yaşanabilir. sonuçta parlak bir gelecek onu bekliyor. başarılar sevgiyle kalın:) 

soru 16:Ben 28-06.1988 yılında Ankarada doğdum. Dogum saatim sabah 06:00 5 ay önce istanbuldan İzmir selçuga tasındım. İş ve Aşk hayatım bu yılki seyri nedir? Radikal bir kararla herşeyı bırakıp izmir Selçuğa geldim. Çok zor günler geçirmekteyim. Aşk hayatım ise aynı bir birlikteliğim var ama soru işaretleri çok fazla. Benı aydınlatabilirseniz çok sevinirim.

cevap 16:burcunuz yengeç yüks. burcunuzda yengeç ay burcunuz ise yay. Yengeçler artık hayatılarında radikal kararlar alıyorlar sizin 5 ay öncesinden başlamış sanırım 5 ekimde akrep burcunda bir tutulma oldu ve satürn de akrepe girince böyle bir karara sebebiyet vermiş olabilir. birde progres güneşin yengeçten aslan giriş yapmış  25 aralık 2012 de yer mekan değiştiri o yengeçteki ürkeklik bağımlılık gider özgürleşme verir.  bu ayın sonlarında kariyerle ilgili çok önemli gelişmeler fırsatlar yaşanabilir iş hayatın netleşebilir.  Özellikle jüpiter yengeçe girince 26 haziran 2013 den itibaren (haziran sonu ve temmuz 20 ye kadarki dönem hariç )iyi bir dönem sizi bekliyor. iş hayatında olumlu gelişmeler olacak iyi bir işe girebilirsiniz. daha fazla yabancılarla iç içe olacak organizasyonel bir çalışma gerektiren belki birazda yaratıcılık  biraz teknoloji isteyen yolculuk çok fazla yaptıracak bir iş olabilir. bu haziranın sonlarında tam olarak netleşecek. Progres ay akrepte 4. evinde aşk konularında sıkıntı veriyor olabilir ama derinlikte veriyordur kopamama durumları verebilir. hatta evlilik kararı alınırsa pek kopması mümkün olmayan sağlam evlilikler de verir.  ağustosta artık ev hayatında huzuru bulursun. ağustosun sonlarında aşk ilişkinde daha netleşebilir.  3 kasımdaki güneş tutulması aşk evinde olacak bu konuları netleştirecek ya daha ciddi ve evlilik kararı alınacak bir ilişki yada bitebilir bu konularda netlik o dönem kazanılacaktır. tabiki tam bu dönem başlamıyor yani ağustosun sonları eylül aylarrında zaten belli olmaya başlarkasım aylarındaki tutulma ve merkür retro tam olarak karar vermeni sağlayacaktır ya evlilik ya ayrılık gibi sana başarılar dilerim bundan sonraki dönemlerinde artık gelişme zamanı merak etme tasalanma sevgiyle kal:)  

soru 17:talin hanim merhaba 03.03.1978 saat 19:32 istanbul doğumluyum. 2011 yılındaki  yay burcundaki ay tutulmasında buyuk bir şirketten is teklifi almış ve bu şirkete geçiş yapmistim. Bu yay burcu ay tutulmasında da aynı veya benzeri olayla karşılaşma ihtimali dogdu gibi, astrolojik etkisini merak ettim. Saygılar

cevap 17:burç balık, yüks. burç terazi ay burcu oğlak son derecek çalışkan  bir kişiliğiniz var. evinize ailenize düşkünlüğünüz de var. natal haritanızda çok iyi konumlanmış açılar var. 15 haziran 2011 de 24 derece yayda bir tutulma olmuştu.natal jüpiteriniz 26 derece ikizlerde konumlandığı için  açı almış natal satürn aslanda ona da sekstil yapmı ve hayatınıza  yeni bir iş girmiş bugünkü ay tutulmasına baktığımda yine iyi açılar var natal jüpiter transit jüpitere kavuşum yapıyor iyi bir iş fırsatı yurt dışı bağlantılı yolculuklar yapılması gereken bir iş imkanı olabilir. diğer işte belki çok yoruluyordunuz ama en azında sorumluluk başkasının üstündeydi bu iş biraz daha farklı ipler daha çok sizin elinizde kararlar sizin denetiminizde olabilir. yollar yolculuklar yada yabancılar yurtdışı konular veya hukuki konular biraz yorucu olsada sana daha fazla güven verecek sana yükselme imkanı verecek bir kariyer olsa gerek.  Sana karar vermekle ilgili bir zaman tanındıysa size ay sonunu bekleyin şu tutulmanın özellikle 3 gün 28 ine kadar hatta güneş neptün karesi geçecene kadar (ay sonu) beklemekte fayda var çünkü ev halkından yada yakın çevrenizden kişiler de belki kararsızlıklar  ikilemler yaşayıp seni etkileyebilirler sabırlı ol ve bekle zaten olaylar kendiliğinden gelişecektir fırsatı kaçırmazsın merak etme  zaten yeni bir kariyer seni bekliyor 26 haziran jüpiter yengeçe girince mcnin üstüne kariyer yapacak ve yeni bir iş imkanı verecek gibi görünüyor bu iş imkanı sana yeni yollar ve yeni kapılar açabilir başarılar dilerim:)  

soru 18:alin hanım merhaba, 16 Ekim 1987 İstanbul doğumluyum ve İstanbul da yaşıyorum. Annemin dediğine göre ikindi ezanından bir kaç dakika önce doğmuşum 14: 45 veya 15:45 bilemiyorum. Bekarım ve çalışıyorum. 2013 benim için hızlı başladı yeni bir iş ve ilişkiye başladım. İlişkim bitti ve halen sıkıntısını yaşıyorum. genel bir değerlendirme yapabilirmisiniz benim için ve evlilik görünüyormu karşılaşacağım eş adayıyla ilgili bilgi alabilirmiyim, güzel yorumlarınız için şimdiden teşekkürler, Sevgilerimle

cevap 18:sanırım yükselen kova çünkü balık olsaydı aşk ilişkiniz olduğundan daha iyi olurdu. yüks. kovalar bu ay tutulması ilişkilerini ya bitirir yada ciddi bir boyuta taşırdı.  Seninkini bitirmiş  bu arada burcun terazi yüks kova ay burcu ise aslan. Bu yıl jüpiter senin iş evine girmek için hazırlanıyor. Yeni bir iş vermiş sanırım şimdiden. İşle ilgili konular daha sağlamlaşıyor. İş arkadaşların, beraber çalıştığın kişilerle sıcak ilişkilerin olacak yakınlaşacak daha yardımsever olacaksınız. Yanlız kilo almamak için spor ve diyetine çok dikkat etmelisin. Evlilik ise seneye yaz aylarında görünüyor sanırım ocak şubat aylarında ilişki ciddiye dönüşür ve yaz aylarında evlilik getirebilir.(yinede çok ayrıntılı incelemediğim için bu tarihler teoriktir) Evlilik potansiyelin yani marsın terazide ilişkilerde uyum arayan saygın düşünceli biri olur. Belki iş çevresinden biri olabilir sana yakın mesafede olan ve iş çevresinde yani yeni  çalıştığın işten biri olabilir. Venüsyen biri olabilir mars terazide venüs akrepte ya yaratıcı özelliği olan sanata yatkın biri evine ailesine karşı da tutkulu olabilir. terazi değilde boğa, akrep yada aslan burcu özellikleri olan biri olabilir. aslan boğa karışımı da yani burcu boğa yüks aslan gibi...  ama kibar gezmeye meraklı hayatında seyahatler olabilir bu kişinin. . bakalım hayırlı sevgiler:)


soru 19:24.11.1971 de saat 20,20 de Sivas Şarkışla da doğdum. Şu an Ankara'da yaşıyorum. 
2013 yılını bana neler getireceğini ve yükselen burcumu öğrenmek istiyorum.

cevap 19:burcun yay yüks aslan ay burcun ise kova. yaratıcı, yabancı kültürlere meraklı, sanatçı ruhlu, bohem, sahnede olmayı seven medyatik dürüst  positiv bir yapın var. Sanırım işin de bununla ilgili olabilir.  satürn 5 ekimden itibaren senin özel hayatın olan 4. eve girdi ev hayatı taşınma, ev değiştirme veya çevre değiştirme gibi konularla ilgili hayatına birşey getirmiş olabilir. Yada 2 yıla kadar verebilir. Anne, baba ebeveyn leerle ilgili bir mal mülk alacak verecek hukuki durumlar yaşanmış olabilir. Evliysen eşinin tarafından değilsen seninle ilgili bu durum.  jüpiter yengeç burcuna girince 26 hazirandan-temmuz 2014 e kadar bir yıl boyunca sana geçmişle ilgil konularda halledilmemiş seni üzen bir türlü gerçekleşmeyen konuları temizlemek için fırsatlar tanıyabilir bu dönemde o miras gibi şeylerden bahsettim bu dönemde özellikle temmuz aylarında bu davayı kazanabilirsin. 2014 yazına kadar eğer çocuk sahibi değilsen bu konularda da şanslar verir eğer çocuk sahibiysen onula ilgili gelişen olaylar başarıları seni sevindirir. Eğer evli bile değilsen aşk hayatı evlilik gibi konularda şansların açılır. Kısacası 2014 yazdan itibaren senin yılın başlıyor başarılar sevgiler:)

soru 20:Talin hanım merhaba
Eşim ile ilgili görüşlerinizi merak ediyorum
04.08.1986 sabah 11 Bursa doğumludur genel yorumlarınızı ve ozellıkle iş ile ilgi yorumlarınızı rica ederim

cevap 20: aslan burcu yüks. terazi, ay burcu yengeç. bu yıl yengeçteki jüpiter (genişleme, büyüten gezegen positiv şans veren) 10 .evine girecek, kocaman bir aile yapacak sizi. Çocuğunuz yoksa çocuk sahibi yapabilir. tabi bu hemen değil seneye yaza kadar. gerçekleşebilir. bu temmuz  2013 aylarından sonra gelişecek bu olaylar şubat ve mayıs 2014 arasında koca bir üç ay mars retrosu var buda senin 1. evinde gerçekleşecek işlerini aksatma verebilir,, projelerinde ağırlık verebilir. evde çok vakit geçirebilir istediğin konulara çok odaklanamayabilirsin. eğer önemli girişimler yeni projler, yeni bir iş imkanı varsa kafanda mutlaka ocak sonuna kada 2014 yapmalsıın yoksa çok zorlanırsın mars retrosu enerjiyi, hızı yavaşlatır, risk almanı güçleştirim iç. savaş yaptıtır, kararsızlık, güvensizlik verir başkalarının etkisiyle hareket ettirir sağlık problemi de verebilir tansiyon, şeker iniş çıkışı böbrekler gibi bu yüzden bu retronun etkisinden uzak durmalısın. Yinede bu yıl geçen yıldan daha iyi geçecek en azından kariyer yapma şansı veriyor. işlerin daha iyi olabilir.  ticaretle uğraşıyor sanırım yurdışı ilişkileri de yapılıyor, bu işle iligli şu an durmuş olan iş durumu, temmuzda  2013 de açılır satürn retrodan çıkınca . Sevgiler:)

soru 21:mrb talin hanım ben hamileyim ve son haftasındayım. bebğim iri olduğu için dr sezeryan olabilir dedi bende normal doğum olmasını çok istiyordum çok kafam karıştı sizin bu konuda görüşünüzü alabilirmiyim.(dt:04.05.1985 yükselen yay nevşehir doğumluyum ve nevşehirde yaşıyorum)

cevap 21:olabilir cm mars ikizlere girdi  senin 7. evin burası danışman ve doktorları da temsil eden bir ev maalesef karşı tarafa bağlısın o ne derse o olacak başka çare yok kararları o veriyor venüs ve merkürde yengeçe giriyor o dönemler yani 1 haziranda mars 7. evinde merkür 8. de  4ünde ise venüs 8. evde yengeçte korkulacak bir şey yok açılarda iyi doktorun dediğini dinlemelisin. Sağlıklı olacak. Sevgiler tanrı seninle olsun:)

soru 22:Merhaba Talin hanım,
22.02.1983 saat: 02:00 Sakarya doğumluyum. Balık burcuyum. Yükselen burcumu merak ediyorum. Teşekkürler.
cevap 22: burcun balık, yüks burcun yay, ay burcun ise ikizler. Sevgiler:)

soru 23:Talin hanim merhaba size daha once yazmistim simdi oglum kakkinda bilgi rica ediyorum oglum 13 3 1984 bursa dogumlu sabah 10 da dogdu kendisi hic olamiyacak kisilerle birlikte olup ciddi ilski dusunuyor simdide bir iliskisi var biz kesinlikle tasvip etmiyoruz acaba ciddi bisey olurmu diyede korkuyorum kizda balik burcu sizden ricam evlilik hakkinda ogluma yorum yazarsaniz cok mutlu olurum tesekkuler

cevap 23: oğlunuzun burcu balık, yüks boğa ay burcu ise yengeç.  doğum haritasında jüpiter oğlakta 9. evde neptünle kavuşum halinde evlilik evinde natal haritasında ise satürnü var bu şu demek oğlunuz yabancı uyruklu veya yurtdışında yaşayan yada tc uyruklu fakat dini farklı biri ile evlenme potansiyeli var evleneceği kişi jüpşter ve neptünyen özellikleri olan biri yani balık burcu olabilir, satürnyen ya aynı yaşta olgun mantıklı sorumluluk sahibi yada oğlunuzdan yaşca büyük olabilir. venüsü kovada uranüs yayda yine yabancı uyruklu marjinal sıradışı biri balık burcu yüks oğlak gibi olabilir bu bayan yani balık-oğlak yada kova özellikleri taşıyor. Evlilik ise çok uzak da görünmüyor. artık bu yola girmiş bu satürn akrepe girince 5 ekim 2012 de bu durumlar baş göstermeye başlamış olsa gerekir. evlilik potansiyeli  3 kasım 2013 de bir güneş tutulması var akrepte yine oğlunuzun evlilik evinde bu dönemlerde ilişki ciddi olarak başlayabilir. aralık-ocak 2014 gibi iş ciddiye binebilir. yani söz nişan gibi belki böyle birşey olabilir yaz aylarına 2014 de evlilik potansiyeli var başarılar sevgiyle kalın:)

107 yorum :

sibel kahraman dedi ki... @ 2 Mayıs 2013 14:34

selamlar 20-01-1975 istanbul doğumluyum şu an ankarada yaşıyorum 09:45 doğum saatim.10 mayıs güneş tutulması ve 25 mayıs ay tutlması hangi evlerimde gerçekleşecek ve beni nasıl etkileyecek? sevgiler...

Talin Ağdere dedi ki... @ 2 Mayıs 2013 15:13

20 1 1975 ist doğumlu okurum, burcunuz oğlak(son dereceden) yüks. balık ay burcu koç 10 mayıs güneş tutulması yakın çevrenizle ilgili kardeşler çocuklar eğitim gibi konular size özellikle bir açı almıyor fakat genel olarak iyi bir tutulma olumlu yansıyacak yolculukları iletişimi arttırabilir. ilişkilerle ilgili olabilir yakın birinin evliliğiyle de ilgili olabilir. 25 mayıstaki ay tutulması ise yay burcunda olacak iş evinizde kariyerde olacak bu konularda daha önce kafanızda bir durum yada iş başvurusu yolculuk yurtdışı konusu gibi muallakta olan şeyler netleşebilir. başarılar:)

Adsız dedi ki... @ 2 Mayıs 2013 16:33

Merhaba Talin Hanım, 07/05/1988 sabah 05.45 istanbul doğumlu takipçinizim(şuanda istanbulda yaşıyorum). 10 Mayıs güneş tutulması ve 25 Mayıs ay tutulması beni nasıl etkileyecek? birde bu sene yüksek lisans yapmayı düşünüyorum.Haziran,Temmuz,Ağustos gibi başvurular yapılıyor,sizce sonucu nasıl gelir..şehir değişikliği ihtimali varmı..Güzel yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim:)sevgiler.

sibel kahraman dedi ki... @ 2 Mayıs 2013 16:42

teşekkür ederim talin hanım...sizi takibe devam:)

Adsız dedi ki... @ 2 Mayıs 2013 17:01

Merhaba Talin hanım 03. 07.1981 saat 20:00 siirt doğumluyum. 2013 ün 2. yarısın da aşk ve ,iş hayatım hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim.başarılarınızın devamını diliyorum.şimdiden teşekkürler.

sibel kahraman dedi ki... @ 2 Mayıs 2013 17:30

sevgili talin ağdere güneş tutulması boğa burcunda olacak ve benim 2. evim sanırım öğrenmek için soruyorum kimi astrologlara göre 2. evim kimilerine göre 3. evim benim de kafam kaıştı sizden ricam 2mi 3 mü cvp vermesenizde alınmam ama verirseniz çok mutlu olurum :)

Adsız dedi ki... @ 2 Mayıs 2013 18:13

Merhaba Talin Hanım, 2013 yılı aşk ve iş hayatımla ilgili bana neler getirecek yorumlarınızı bekliyor olacağım. Bekarım :) Ve doğum haritama göre hangi burçlardan biriyle ne zaman evlilik olacağını merak ediyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Doğum tarihim : 02.04.1985
Doğum saatim : 12.01 ( öğlen )
Doğum yerim ve şuanda yaşadığım şehir : İstanbul

Not: Nisan ayında da msj göndermiştim ama ay sonu olduğundan belki görmemiş olduğunuzu düşünerek buradan da gönderim yapmaktayım.

Adsız dedi ki... @ 2 Mayıs 2013 18:22

Talin Hanım merhaba,

Aşk hayatımda dikiş tutturamamamın sebebi doğum haritam olabilir mi? :) 2013 yılında aşk hayatımdaki şansım nedir?
Doğum haritamla ilgili değerli yorumlarınızı bekler, teşekkürlerimi sunarım.
Doğum tarihi: 14.09.1982
Doğum saati: 01:30 (gece)
Doğum yeri: Çankırı
Yaşadığım şehir: İstanbul

Adsız dedi ki... @ 2 Mayıs 2013 22:25

mrb talin hanımcığım 04.09.1990 saat 10-11 arası izmirde doğdum bu 2013 yılı bana aşkta ve işte neler geiterecek evlilik var mı mesala ve mayıs ayında aşk hayatım naıl olacak
Erkek arkadaşım 24.12.1983 doğumlu fakat doğum saatini bilmiyor onun aşk ve iş hayatı nasıl olacak.şimdiden tesekkurler .

Talin Ağdere dedi ki... @ 2 Mayıs 2013 23:32

sibel kahraman 10 mayıs tutulma sizi 3. evinizden (yakın çevre, eğitim,yolculuk) etkiler 25 mayıs ay tutulması 10. evinizden (kariyer):)

Adsız dedi ki... @ 3 Mayıs 2013 08:44

Talin hanım merhaba daha öncede size danışmıştım bu sefer sorumu iş konusunda sormak istiyorum. 15.07.1986 Bursa 19:30 doğumluyum ve Bursada yaşıyorum.2013 her konuda talihsizliklerle başladı ve sürüp gidiyor. Kariyerle iligli 2013 gelişmeleri hakkında gözlemlerinizi bekliyorum.Teşekkürederim.

yıldız kurnaz dedi ki... @ 3 Mayıs 2013 10:10
Bu yorum yazar tarafından silindi.
Adsız dedi ki... @ 3 Mayıs 2013 11:55

Yazmayı unutmuşum Talin Hanım,afedersiniz.. doğum yerim istanbul değil,gaziantep... 5.11.77.. saat 12.05 öğle.. çok teşekkür ederim..

Adsız dedi ki... @ 3 Mayıs 2013 13:02

talin hanım 21 ağustos 1998 saat 9 da izmirde dünyaya geldim eğitim hayatımı ve 2013 bna neler getiricek onu merak edyrum sevgilerimle

Adsız dedi ki... @ 4 Mayıs 2013 09:57

merhaba talin hnm. 26 03 72 ist. doğumluyum.yüks.başak, ay burcum aslan.mayıs ayının yorumunu yaparmısınız.teşekkür ederim.

Talin Ağdere dedi ki... @ 4 Mayıs 2013 13:53

07/05/1988 sabah 05.45 istanbul doğumlu okurum. Burcun boğa yükselen de boğa ay burcu oğlak. Çok çalışkan birisiniz. natal haritanızda jüpiter güneş kavuşumu var. Kendinize aşırı güveniyorsunuz. Azla yetinmeyeceğiniz ve sonuna kadar gideceğiniz belli. Yüksek ruhlu insan! Dış görüntünüze de oldukça önem veriyorsunuz. Bu yıl 10 mayıs güneş tutulması sizi direk akademik başarılar ve yurt dışı konularıyla etkileyecek. Şu an sanki kapana kısılmış gibi hissetsenizde 10-11 mayıstan sonra yavaş yavaş kendinize gelmeye başlayacaksınız. Hayatınızda olumlu şeylr gelişecek. eğitim çalışmalarında başarılar ve destekler var. 25 mayıstaki ay tutulması ise eğitim finansal konular ve yurtdışı ile alakalı olabilir. Çünkü yayda bir tutulma size yolculukların önünü açabilir. mayıs sonuna yakın jüpiter venüs kavuşumu finansal konuda şanslar veriyor uzun zamandır planladığınız birşeyi satın alabilirsiniz. Yada aileden kazançlarınız olabilir. 26 hazirandan sonra jüpiter şans gezegeni yakın çevre, iletişim ve eğitim evinize girecek ve 1 yıl boyunca size şanslar sunacak. Eğitim, yakın çevre, kardeşler, aile yakınları, iletişim çok yoğun olacak çok fazla yolculuk yapabilirsiniz size de deniz aşırı yollar çok çıkmış belki de şehir dışı,içi fakat 20 temmuza kadar bir merkür retro var orada karışıklık yaratabilir bu etkide geçince başarılar sizi bekliyor özellikle 27 temmuzdan itibaren herşey daha normale döner mutlaka sınavınızı alırsınız son derece başarılı bir haritanız var. deniz aşırı yollarınız var sınavlar hazirandan sonra başarılı geçer fakat önünüz açık olsun başarılar sevgiyle kalın:)

Talin Ağdere dedi ki... @ 4 Mayıs 2013 14:01

03. 07.1981 saat 20:00 siirt doğumlu okurum. yengeç yüks. oğlak ve ay burcu aslan olan okurum. Yılın ikinci yarısında İş hayatınızda canlanma olacak. haziran ayı size çok uğurlu gelecek başarılarınızı herkese gösterebileceğiniz bir yıl ektiklerinizi biçiyorsunuz. 10 mayıs güneş tutulması aşk hayatınzla ilgili bir şeyler getirebilir ciddi bir ilişki yada tutkulu bir aşk başlatabilir. sonu evliliğe giden bir yol gibi finansal anlamda önce biraz sıkılsanınzda sonra olumluya dönecek neticlere varılabilir. 25 mayıstaki tutulma iş evinizle alakalı yolculuklar iletişim hayatınıza giriyor. Hazirandan itibaren ise hem iş hem aşk hayatınız olumlu olacak. Ciddi konular var artık Ani evlilikler verebilir. Başarılar sevgiyle kalın:)

yıldız kurnaz dedi ki... @ 4 Mayıs 2013 15:09

merhaba ,21 aralık 1968 istanbul doğumluyum..doğum saatim gece 02:00 ye doğru imiş .işlerimin ne zaman açılacağı ve genel durumum hakkında biraz bilgi rica edebilirmiyim.özellıkle mayıs ayında yapmam ve yapmamam gerekenler ..şimdiden teşekkur ederim.

yıldız kurnaz dedi ki... @ 4 Mayıs 2013 15:23

merhaba ,21 aralık 1968 istanbul doğumluyum..doğum saatim gece 02:00 ye doğru imiş .işlerimin ne zaman açılacağı ve genel durumum hakkında biraz bilgi rica edebilirmiyim.özellikle yapmam ve yapmamam gerekenler özellikle.çok fazla olacağım ama uyum olarak bakabilkrmisiniz..kızımn doğum tarihi 07/10/1993 istanbul 07:40 ,oğlumun 14/05/1996 istanbul 19:20...şimdididen çok çok teşekkur ederim.

Talin Ağdere dedi ki... @ 4 Mayıs 2013 19:43

02.04.1985
Doğum saati : 12.01 ist doğumlu okurum. 2013 yılındaki tutulmalar: 25 nisan ve 10 mayıs daki ler risk aldığın finansal konularla alakalı olabilir. Aşık olmak evlenmek gibi kararlar sende tutkulu hale gelebilir. Bazı şeyleri düşündürtür farkındalık yaratır. Bu tutulmalarla bir şeyler üzerine kararlar alırsın kin nefret duygularını karşındakilerle ilişkilierini de kontrol etmelisin. 25 mayıstaki tutulma yurtdışı yabancılar yada yolculuklar üzerine kurulu yakın çevreden bir kadın anne yakını uzaklarda biri bu konuyla ilgili olabilir kardeşinle alakalı bir yolculuk kararı alınabilir. İş evinde de tutulduğu için işinle ilgili bir sonuç da alabilirsin daha önce başvuruların varsa uzak yollarla ilgili. 19 ekimdeki ay tutulması yine iş ve kariyer odaklı olacak başarılı bir girişim için karar alıyor olabilirsin. 3 kasımdaki güneş tutulması ise aşk eviden orada bir aşk gelebilir. Çünkü güneş tutulması marsına karşıt açı yapıyor bir şeyi tetikleyecek. Evlilikle ilgili potansiyelin. Toprak elementi olabilir. sanat, dekoratör, mimar, heykeltraş, mühendis yani yeteneğiyle para kazanan biri olabilir. Bu sporla da ilgileniyor olabilir. mantıklı kararlı tuttuğunu koparan inatçı kişiliği olabilir. Evlilik potansiyelin de 2013-2014 aralık ocak ayları gibi gelişebilir sanırım yazı aylarına doğru nisan-mayıs itibariyle evlilik geçekleşebilir. Potansiyel var olaylar nasıl gelişir değerlendirmek bunlar çok detaylı konular ben sadece potansiyeli yazıyorum İyi kullanmak dileklerimle sevgiler:)

Talin Ağdere dedi ki... @ 4 Mayıs 2013 23:20

14.09.1982
Doğum saati: 01:30 (gece)olan okurum. burcun başak yüks yengeç ay burcu aslan. Aş hayatında şanslarınız gelmeye başladı herkesin bir vakti var derler ya işte yüks. yengeçlerinde şansları açılacak. 26 hazirandan itibaren jüpiter yengeç burcuna geçince aşk hayatınız canlanmaya başlayacak özellikle haziranın başlarında guruplar içinde arkadaşların dostların arasından canlanma yaşarsın, görüşmeler beraber sosyal ortamlar içinde faaliyetler artar. haziranın 25 inden itibaren de aşk hayatın canlanır. bu kişi eğer çalışıyorsan iş hayatından biri olabilir. Uzaklarda yani deniş aşırı senin evinden uzak bir yerde yaşayan biri olabilir. Eğer çalışmıyorsan anne tarafından biri olabilir. Bu yeteneği ile para kazanan biri olabilirsporcu yada sanatı olan biri olabilir. marsı 5. ev ve 10. evin yöneticisi böyle bir işten para kazanıyor olabilir. Akrep yada Jüpiteryen biri yay burcu olabilir. Evlilik te 2014 yaz aylarına kadar olma potansiyeli var. Sevgiler başarılar:)

Talin Ağdere dedi ki... @ 4 Mayıs 2013 23:39

04.09.1990 saat 10-11 arası izmir doğumlu okurum. başak yüks terazi ay burcu balık mayıs ayında aş hayatınız 7-8 mayıstan sonra canlanacak. seyahat hayatınıza girebilir. uzak kısa mesafeli tatiller geziler yurtdışından gelen giden bunlar hep mayısın sonlarına doğru yaşanabilir. oldukça keyifli bir dönem başlayacak bir süredir sıkıntılı bir dönemdeydiniz mayıs sonundaki ay tutulması sizi aktivleştirecek. iş hayatınızda hazirana doğru canlanır. evlilik ise venüs retrosu belirleyecek aralık-ocak 2014 arası yaşanacak olan retroda ilişkiler test edilir bu test sürecini başarıyla geçerseniz. aniden evlilik yoluna gidebilirsiniz yaz aylarındada evlilik olabilir. 2014 yaz!
24.12.1983 arkadaşınız ise genel bir yorum yapacak isek oğlak burcu ve 10 mayıs güneş tutulması onların aşk evinde tutulacak ve aşk hayatıları ciddi bir boyuta girecek geziler, keyifler yakın çevre ile tanışmalar akrabalar çok hoş bir döneme girecekler. jüpiter ise onların evlilik evine hazirandan itibaren girecek ve sanırım venüse üçgen yaptığında evlili verir ki bu da yaz başı 2014ü bulur tariler çakışıyor inşallah sonucu hayırlı olur. İş hayatı ise bu yıl yakın çevrenin desteğini görebilirler yabancı kaynaklardan destek alabilirler fakat şubat-mayıs 2013 deki mars retrosu kariyer evinde olacak ve biraz zorlayacak görünüyor. başlamak istedikleri projeler mars retrosu yüzünden yavaş ilerleyebilir evlilik de dahil. Olumlu bir harita size başarı ve mutluluklar dilerim:)

Talin Ağdere dedi ki... @ 4 Mayıs 2013 23:54

,21 aralık 1968 istanbul doğumluyum..doğum saati gece 02:00 olan okurum. burcunuz yay (son dereceden) yüks terazi ay burcu oğlak son derece çalışkan, ailesine evine ve çocuklarına düşkün bir kişiliğiniz var hayatınız onların üzerine konumlanmış sanki. İşleriniz sanırım haziranın sonlarına doğru açılır. Mart ayı iş hayatınızda karışıklı yaşamışsınız nisan ayında ise eşinizle ilgili bazı konularda anlaşmaya çalışmışsınız sanırım sizde artık ruhsal olarak bir çok konuda farkındalık yaşıyorsunuz ve hayır demeyi öğrenmeye başladınız. Kendi istekleriniz doğrultusunda hareket etmeye başladınız. mayısın sonlarına doğru yolculuklar, iletişim gruplar içinde yoğunluklar başlar sosyal hayatınız canlanır. haziran ayından itibaren iş kariyer olumlu ilerler. Çocuklarınızla ilgili konuyu anlayamadım daha sonra tekrar bilgilerini vererek sorabilirsiniz başarılar sevgiyle kalın:)

Talin Ağdere dedi ki... @ 5 Mayıs 2013 00:15

15.07.1986 Bursa 19:30 doğumlu okurum. Biraz aksilikler sizi sıkmış bu tutulma özellikle 25 mayıstaki ay tutulması iş ve parasal konularda bir tutulma olabilir. jüpiter yengeç dönemi uzun zamandır karanlıkta kalmış geçmişte sizi üzmüş ve bir türlü haledilememiş konular üzerinde tedavi süreci başlatacak. İş durumunuz kardeşinizin yada yakın çevreden bir kişinin sağlık problemi, ailenin babanın mali durumu bir çok şey varki 1 yıl içinde bu konularda daha şanslı olabilirsin. İş hayatında belki 25 mayıstaki tutulma aniden bir iş getirebilir o tarihlerde sağlık problemlerine de dikkat etmelisin başarılar sevgiler:)

Talin Ağdere dedi ki... @ 5 Mayıs 2013 00:24

5.11.77.. saat 12.05 öğle. gaziantep doğumlu okurum. sorunuzu alamadım ama genel bir yorum. Çalışıyorsanız bu tutulma size işinizle ilgili çok fazla hareketlilik getirmiş olabilir. Yeni bir iş yada teknik açıdan gelişime açık bir kariyer imkanı getirmiş olabilir. Babanız sanırım karmik bir geçmişiniz var zor bir dönem yaşatmış. bu durum evlilik hayatınıza da yansımış olabilir. Bu yıl 2014 yılına kadar işle ilgili şanslarınız olacak. 25 mayıstaki ay tutulması guruplar yabancılar, yolculuklar ve takım sorumlulukları olabilir. dernek yada cemiyetler kulüpler yoluyla para kazançları elde edilebilir. Evlilik konuları eşiniz veya hayat ortağınız varsa bu konularda şanslarınız 2014 yaz ayından sonra açılmaya başlar yani evliyseniz onun işleri açılır. sevgiler başarılar:)

Talin Ağdere dedi ki... @ 5 Mayıs 2013 00:35

21 ağustos 1998 saat 9 da izmir doğumlu okurum. aslan yüks başak ay burcu da aslan olan okurum Bu yıl rahat bir eğitim hayatınız olacak. eğitimcilerin desteğini göreceksiniz. hazirandan sonraki dönem yani eylülden sonra yılın ikinci yarısında toparlayıcı enerjiler var hem aileden hem öğretmenlerden destek var. Bu yıldan sonra yani 2014 eylülden itibaren zor bir dönemde olsa bu dönemi jüpiterin koruyuculuğu sayesinde başaracaksınız ve çok çalışıp konunuz neyse iyice odaklanacaksınız. teknik konular mühendislik mimarlık yada finans sektörü ilginizi çekiyor da olabilir bunun kararını 2014de belirleyeceksiniz. 2015 ağustostan itibaren çok şanslı bir döneme giriyorsunuz sınavı başarabilir belki de uzak bir yere yurt dışı bile olabilir okumaya gidebilirsiniz. İlerki dönemde ne yapmak istediklerinizi netleştirin net sorular sorun daha belirgin cevaplar alabilirsiniz. Başarılar sevgiyle kalın:)

Talin Ağdere dedi ki... @ 5 Mayıs 2013 00:45

26 03 72 ist. doğumluyum.yüks.başak, ay burcum aslan.mayıs ayının yorumunu isteyen okurum. Mayıs ayı yorumunuz 10 mayıstaki tutulma sizin yabancılar eğitim yurtdışı konulu bir evde tutuluyor. sanat temalı yaratıclık isteyen bir konuda yeni başlangıçlar yapılabilir bu konuda para kazançlarınız olabilir. 25 mayıs ay tutulması ise iş hayatınızla ilgili eşinizin de işi olabilir. Hazirandan itibaren yoğun iş temposuna giriyorsunuz. Belki yurdışı yolculuk yapılabilir. Bu şu tarihlerde de başlamış olabilir. Kardeşleriniz yada ticaret konuları sanatsal bir işde ticaret sergi fuar gibi durumlar gündeme gelebilir. hazirandan sonra güvendiğiniz topluluk yada gurup arkadaşlık cemiyet her neyse iş yapacaksınız ve iyi sonuç alacaksınız. Bu siz olmasanız bile eşiniz olabilir. Ani yolculuklar kapınızda! başarılar sevgiyle kalın:)

Adsız dedi ki... @ 5 Mayıs 2013 17:14

talin hnm. çok teşekkür ederim mayıs ayı yorumlarınız için.sevgiler.

Adsız dedi ki... @ 8 Mayıs 2013 18:16

Merhaba, 2 Kasım 1989 12.30-13 arası Bursa doğumluyum :)İstanbul'da yaşıyorum. 2013 yılının kalan kısmı bana neler getirecek acaba? :)

Talin Ağdere dedi ki... @ 9 Mayıs 2013 22:19

burcunuz akrep yüks oklak ay burcu ise yay. Yılın ikinci yarı size süper fırsatlar getirecek. 26 haziran 2013 de jüpiter yengeçe girince eğer evli değilsenin evlilik fırsatı verebilir. natal jüpiterinize transit yapacağı için karşıdan gelen fırsatlar yağmuruna tutacaktır. Sevdiğiniz kişiyle evlenme fırsatı yoksa tanışma ve ciddi bir ilişki kurma fırsatı verecektir. Belki çok sık geziler tatiller yapabilirsiniz. bir yazı çalışması yada eğitimle ilgili bir çalışmanız varsa başarılı olursunuz. Jüpiter yabancılar, yurtdışı eğitim konularını da ifade eder sizinde ayınız yayda jüpiteriniz yengeçte biz astrolojide mutual-reception yani birbirlerine destek veren gezegenler diye yorumlarız buradaki görevleri. yabancı biriyle beraberlik verebilir yada eğitim çevresinden bir kişi olabilir veya akademisyen yada sporcu kimlikli veya hukuk müşaviri gibi biriyle birliktelik var. 19 ekimdeki ay tutulması ise özel hayatını olan 4. evde koçta tutuluyor yine evlilik, ev, konut, anne-baba, ebeveyn konularını içine alıyor. Arkasından 3 kasımdaki güneş tutulması ise akrep burcunda tutulacak sizin tam güneşinizin üstüne açı alacak bu da şahsiyetinizi ortaya çıkaracak ve toplumsal olarak size önemli bir statü sıfat belirleyecek bir etki yaratacaktır. İş kariyer olarak ta guruplar, topluluklar içinde fırsatlar sunuyor. Sevgiler, hayat akışınız istediğiniz gibi olsun:)

Adsız dedi ki... @ 13 Mayıs 2013 14:35

merhabalar talin hanım ben size yaklaşık 15-20 gün önce bir soru sormuştum .cevaplarsınız diye bekliyordum fakat sorduğum soruyu vede cevabını saatlerce araştırmama rağmen göremedim .belkide bende bir hata olmuştur özür dileyerek sorumu tekrarlamak istiyorum inşallah cevaplarsınız umuduyla.ben 26.02.1982 ankara gece saat 2 civarında doğmuşum. çalışıyorum evliyim bayanım.bu yılki tutulmalar beni nasıl etkileyecek cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum çok teşekkür ederim

Adsız dedi ki... @ 13 Mayıs 2013 15:28

talin hnm.merhaba 26 03 72 ist.doğumluyum.yüks.başak,ay burcu aslan.talin hnm.2013 te gezegenler sağlıkta neler gösteriyor.cevap verirseniz çok sevinirm.bazı jinekolojik rahatsızlıklarım var.çok korkuyorum duyacaklarımdan.sabırsızlıkla cevabınızı bekliyorum. sevgiyle kalın.

Talin Ağdere dedi ki... @ 14 Mayıs 2013 00:58

26.02.1982 ankara saat 2 civarı doğumlu okurum geçen ay nisan ayı sorularınızı cevaplıyorum yazısında vardı sorunuzun cevabı sanırım bulamamışsınız şimdi tekrar yayınlıyorum. sanırım gece 2 değil mi? buna göre yorumlarsak balık yüks yay ay burcu koç ve yeni ay doğumlu tez canlı okurum bu yıl tutulma 25 nisan ve 10 mayıs tutulması çocuğunuzla ilgili olabilir. belki eğitim konularıdır yada yaratıcı konularda bir başarı olabilir bale, müzik, sanat, resim gibi bir yetenekde verebilir. yada anneliklle ilgili duygusal bir şey de yaşanabilir yani başka çocuk düşünüyormusunuz? gibi. 25 mayıstaki ay tutulması yay burcunda sizin hem iş evinizde hemde kişisel bir ev bu yine aile ve çocukla ilgili bir konu bu bir karar aşamasındasınız özellikle ekim-kasım yada aralık gibi başladığınız bir konuda karar aşaması var yay burcu yolculuklar, spor etkinlikleri, yabancılar, yurtdışı eğitimlerini ifade eder. çocuğunuz sanırım yetenekli bu konuda kararlar alınıyor. 19 ekimdeki ay tutulması koçta finansal konuda bir risk almış olabilirsiniz kredi gibi bu konularla ilgili bir sonuç getirir karar verdirir. 3 kasım 2013 deki güneş tutulması yine akrep burcunda olacak yine yolculuklar eviniz aileniz çocuklar eğitim gibi konularda alınacak kararlar olabilir. fakat bu dönemlerde eğer risk alıp kredi aldıysanız bunları ödeme fırsatı bulabilirsiniz. aileden destekde gelebilir belki de bir ev alıyor da olabilirsiniz. ödemeler borçlarınız konusunda şanslı olduğunuz bir yıl. başarılar sevgiyle kalın:)

zeynep yolalan dedi ki... @ 14 Mayıs 2013 16:04

talin hanım mrb bu ay sınavım vardı siz iyi geçecek demiştiniz sonucu size söylemmemi istemiştiniz sınavım güzeldi beklediğimden daha iyi geçti teşekkür ederim :) mayıs ayıyla ilgili yaklaşık 3 haftadır kalbimde bi ağrı var geçmedi ve doktora gidicem ama korkuyorum kötü bişey çıkarsa diye :( siz bişeyler söylerseniz en azından kendimi daha iyi hissedicem ve hastaneye hazırlıklı gidicem sizi seviyorum :)
14.10.1986 yükselenimin yengeç olduğunu söylemiştiniz nevşehirliyim nevşehirde yaşıyorum

Talin Ağdere dedi ki... @ 15 Mayıs 2013 00:19

sağlık!! 26 03 72 doğumlu okurum tabiki doktora bu ayı geçirip öyle gitmeni tavsiye edebilirim çok yoğun tutulmalar var özellikle 25 mayıs ay tutulması kadın hastalıklarını da büyütebilir. Siz mümkünse 9 hazirandan sonra gidin fakat sakın merkür retroya takılmayın 27 haziran-20 temmuz arası 3 hafta boyunca merkür retro operasyon gerektirecek bir olay bile bu tarihlerde olmamalı (böyle birşey gördüğümden değil sadece önlem için) başarılar moralinizi yüksek tutun:)

Talin Ağdere dedi ki... @ 15 Mayıs 2013 00:35

zeynep, 25 mayıstaki tutulma sağlık evinde olacak. doktora gitmeni tavsiye ederim olabilir yani kalp olmasada ciğerlerinle veya kemiklerinle ilgili olabilir. 6. evin olduğu için kalp sağlığına da dikkat etmek gerekir fakat güneşine açı almıyor marsına da uyumlu bir açısı var. sadece satürne kavuşum yapıyor. buda iskelet sistemi ve eklem kalsiyum yada ortopedik sorunlar verebilir. Doktora gidersen bu hafta hemen git istersen 21 22 mayıslara bırakma ay tutulmasının etkisi başlarsa sorun verebilir. başarılar sana:)

Adsız dedi ki... @ 15 Mayıs 2013 11:58

talin hnm.26 3 72 doğumlu okurunuzum.yorumunuz için çok teşekkür ederim.okuduklarımdan rahatsızlığımın ciddi olabileceği düşüncesine kapıldım acaba yanılıyormuyum.

Adsız dedi ki... @ 16 Mayıs 2013 13:41

Merhaba Talin Hanım 30.11.1976 mersin akşam saat 7 8 arası doğumluyum burcum yay yükselenim yengeç yada aslan genel yorum rica edeceğim.Birde 24 mayıs ikizler burcu erkek bir bebek bekliyoruz jüpiterde ikizler burcundayken ikizler burcunda doğacak nasıl bir etkisi olur.Teşekkürler.

Talin Ağdere dedi ki... @ 16 Mayıs 2013 15:31

burcunuz yay, yüks. yengeç ay burcu ise koç son derece, yapıcı, özgürlüğüne düşkün, çalışkan bir kişiliğiniz var aynı zamanda yengeçten dolayı hassasiyet veriyor aile ilişkileri anneniz yuvanız insanlarla diyaloglarınız önemli bir yer tutuyor hayatınızda. Bu yıl ikinci dönemden itibaren hazirandan itibaren çok güzel bir dönem başlıyor sizin için. jüpiter 1. evinize girecek geleceğinizin en güzel dönemleri başlıyor. Uzun süredir çok zorlanan yengeçler (yüks.yengeçler de dahil) bu yıl rahat bir nefes almaya başlayacaklar. sağlık açısından çalışıyorsanız iş açısından eğer çalışmıyorsanız da eşinizin işi açısından şanslarınız olur. daha fazla yolculuk yapılabilir yada gelişime açık olduğunuzdan uzun zamandır beklediğiniz konularda fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. 19 ekimdeki tutulma size bir ev yada dükkan yada taşınmazla ilgili bir menfaat verebilir. eğer anneninizin sağlık konusuyla ilgili bir durum varsa yenilenme getirir.
Çocuğunuz ise: istanbul doğumlu olacaksa sabah 8:50 e kadar yüks. yengeç yoksa aslan olur böyle şeylere pek karışılmaz ama saat seçiminiz varsa 9 dan sonra olması daha uygun. Yoksada kafanıza takmayın hayırlısı olsun ben kendi çocuklarımda böyle bir kaygıya kapılmadım doğrusu. 9 dan sonra olursa burcu ikizler yüks. aslan ay burcu ise akrep olacak. ay burcu değişmez öncede sonrada aynı kalır. mc de koçta kalıyor değişmiyor. merkür,venüs,jüpiter,güneş ikizlerde yoğun bir ikizler teması olur yükselen burcunada uyumlu açı yaptığından dış görüntüsüyle uyumlu olacaktır. Dengeyi daha iyi kurar. Hareketli, meraklı keyfine düşkün yapısını kullanmasına yardımcı olur. Marsı boğada bu biraz inatçılık kararlılık sabit fikirlilik de verebilir (bu da değişmeyecek) jüpiter ikizlerde çok meraklı, eğitime, keyfine, arkadaşlarına düşkünlük verir. Hiç doymak bitmeyen bir eğitim bilgi, iletişim merakı verebilir. Ay akrepte 4. evinde medyumik özellik yani sezgileri çok kuvvetli olabilir. Derin analiz yapabilme yeteneği var (psikolog gibi) ifadesini, dilini rahat kullanabilecek gibbous(büyüyen ay) fazında doğuyor bu da onun olgun ve başarıya götüren karakter yapılı bir haritası olduğunu ifade ediyor. Tabiki önceden doğmazsa bu şekilde gelişir. Hayırlı olsun size başarılar dilerim beni haberdar ederseniz sevinirim:)

Adsız dedi ki... @ 16 Mayıs 2013 21:40

merhabalar talin hanım,çalışmalarınızda başarılar dilerim .bu 25 mayıstaki ay tutulmasının ayrıca 27 hazirandan sonra jüpiterin yengeç burcuna geçmesi hayatımda ne gibi değişiklikleri getirecek daha doğrusu iyi yöndemi kötü yöndemi beni etkileyeceğini merak ediyorum.astrolojiye çok meraklıyım ama açıları ve karşıtlıkları daha tam net anlayamamaktayım, beceremiyorum . size danışmak gereği duydum.25 .12 .1979 van sabah saat 5 civarında doğmuşum.çalışmıyorum ,evliyim, 2 kızım var ,bayanım .teşekkürlerimi sunarım.

Adsız dedi ki... @ 17 Mayıs 2013 16:03

Merhaba Talin Hanım, Yorumunuz için çok teşekkür ederim.Evet bi aksilik olmazsa 24 mayıs sabah için doktorumuz tarih verdi.Biz Mersinde olduğumuzdan bende doğum haritasını incelediğimde saat 9.45 e kadar yükselen yengeç görünüyor.Bende saat 10 u beklemeyi düşünüyorum ama hayırlısı allah kısmet ederse:)Mutlaka haberdar edeceğim tekrar tekrar teşekkür ederim başarılar dilerim.

Talin Ağdere dedi ki... @ 18 Mayıs 2013 00:33

25 12 79 van doğumlu okurum. Burcunuz oğlak, yüks. yay, ay burcu ise balık haritanız merakınızı doğruluyor venüsünüz kovada ve 3. evde astroloji, psikoloji gibi konuları sevebileceğiniz muhtemel. ay balıkta 4. evde müthiş sezgiler, rüyalar verebilir. Empati yönünüz gelişmiş. Çalışmasanız da disiplinl, kontrollü, titiz bir yapıya sahipsiniz. Çok rahatlıkla da çalışıp para kazanabilme özellikleriniz var. 10 mayıstaki güneş tutulması sağlık konularında veya eşinizin işiyle ilgili konularda bir başlangıç verebilir. 19 derecede tutuldu 4. evinizdeki aya sekstil yapmış ev, alım satım, mal mülk konularını harekete geçirmiş olabilir. Yada annenizin sağlık sorunu olduysa bununla da ilgili olabilir. Bu dönemde çok çalışmak gerekebilir, hizmet temalarıyla uğraşmaktan enerjiniz düşebilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Uyku önemli. 25 mayıstaki ay tutulması ise eşinizin yeni iş girişimleri ile ilgili olabilir. Yada çalışanlarınızla sorunlar yaşadınız mı hukuki konularda olabilir. Yada yay eğitimle ilgili olduğu için çocuklarınızın eğitimcileriyle ilgili bir durum veya okul değiştime kayıt yada sınava giriyorlarsa sonuç gibi durumlar olabilir. Bu tutulma size olumlu yansıyacaktır. Husumet içinde olduğunuz kişiler varsa eşiniz veya kardeşiniz veya yakın arkadaşınız barışabilirsiniz. Avukatlık sorunlar kendiliğinden de tatlıya bağlanabilir. Blokdan bu tutulmalarla ilgili yazılarımı takip edebilirsiniz. Mutlaka yüks. burcunuzu da okumalısınız. Başarılar sevgiyle kalın:)

Adsız dedi ki... @ 18 Mayıs 2013 19:56

sevgilerimi ve saygılarımı sunarım size TALİN hanım.benimde size sorum olacaktı umarım cevaplarsınız.bloğunuzla annem sayesinde tanıştım doğruluk payını görünce şok geçirdim astroloji başta bana saçma gelsede inceledikten sonra insan hayatını nasıl etkilediğini fark ettim bu yılki tutulmalar benim hayatıma nasıl yansıyacak acaba merakla cevabımı bekliyor ,şimdiden teşekkür ediyorum.25.06.1998 ankara ,13:40 ta doğmuşum .hemşirelik bölümünü okuyan bir öğrenciyim bi kız kardeşim var anne ve babamla yaşıyorum (kızım).

Adsız dedi ki... @ 18 Mayıs 2013 20:06

Talin hanım ben van doğumlu okurunuzum .Bu inanılmaz doğruluklar beni kendimden geçirdi yüreğinize emeğinize sağlık ,cevabınız içinde teşekkür ederim .evet eşim işiyle alakalı bir takım sorunlar vede yenilikler içerisinde ,ortaklı bir işi var bir yerle anlaşma içerisindeler bu ay sonuna yurt dışına gidecek işiyle alakalı ,sorun olarakta ortağının eşi muhasebeye bakıyor çok agrasif birisi olduğu için işten ayrılmasını istediler bunlar tam 3 ortaklar muhasebecinin eşi ortaklıktan ayrılmayla tehdit etti arkadaşlarını sevdikleri içinde duruma katlanmak zorunda kaldılar en büyük sorunları şimdilik bu. hukuksal konudada haziran 3 mahkememiz var eşimin ayrıldığı işle alakalı. bu kadar olur diyorum sevgilerimle.

EDA dedi ki... @ 18 Mayıs 2013 22:24

Merhaba Talin Hanım, 26.08.1981 tarihinde saat 11:40'ta Tokat'ta doğdum, şuan Kocaeli/İzmit'te yaşıyorum. 25 Mayıs tutulması beni nasıl etkiler, tavsiyeleriniz nelerdir?
İlginiz için teşekkürler..

Talin Ağdere dedi ki... @ 18 Mayıs 2013 22:36

25 06 98 Ankara doğumlu okurum. burcunuz yengeç yüks. terazi ay burcu ise yengeç. Hayatında ilişkilerin büyük önemi var. özellikle de eğitimli insanlarla yada yabancılar yurt dışında eğitim almış kişilerle bir arada olmak tanışmak seni mutlu ediyor olabilir (ileride eşin olacak kişi de eğitimli olacak). Eve, aileye, kardeşine, babaya, anneye büyük düşkünlüğün var. 2 yıldır biraz ev aile hayatı anne yada babayla ilgili konularda sorunlar yaşanmış olabilir. Ya evle, ebeveyn ilişkizi veya mal mülk konusu yada sağlıkla ilgili bir sıkıntı yaşanmış olabilir. Fakat Ağustosun sonlarına doğru artık bu sıkıntılar bitiyor. Yaratıcılın artıyor. Deniz kenarı bir yerden ev almak yada taşınmak gibi konular gündeme gelebilir. Belki de flört dönemi de başlıyor olabilir. Sizin bir hukuki sorununuz varsa avukatlık işiniz davanız 25 mayıstaki bu tutulma bu konuyla ilgili olabilir. davayı kazanma şansınız var. Sen ay sonuna doğru uzaklardan biri yada eğitim hayatından bir kişide olabilir flört yaşayabilirsin. Eğitimde başarılı olacağın bir döneme giriyorsun. jüpiter sana 26 hazirandan itibaren 1 yıl içinde aile hayatı içinde şanslar verebilir. Anne-baban ve aile hayatında fırsatların olabilir. Özellikle Babanın maddi durumu iyi olacak. Maaşı, kazançları artıyor. fakat Merkür retro döneminde finansal konularda sakın anlaşmalar yapmayın yapılmış gibi görünür bir aksilik çıkar en iyisi bekleyin retro geçtikten sonra her şey normale girer sizde o zaman imza mı kontrat mı yaparsınız. 26 haziran-20 temmuz arası 3 haftalık bir dönem için geçerli. temmuzda yolculuklar var tatil yada seyahat fırsatların olabilir. Ağustosun sonlarına doğru aşk var flörtün olabilir onunla beraber çok hoş romantik ve güven verici bir ilişki.İleride bu konular geliştikçe bana tekrar yazarsın gelişen fırsatları birlikte değerlendiririz sevgiyle kal başarılar:)

Adsız dedi ki... @ 19 Mayıs 2013 10:48

Merhaba Talin Hanım,29 temmuz 1992 doğumluyum doğum saatim 19.00 Adana.yükselen burcumu bilmiyorum. 8 yıldır özellikle eğitim hayatım başta olmak üzere genel anlamda çok zorluk çekiyorum bu zorluk ne zaman bitecek?tutulmaların bana ne gibi bir etkisi olacak? kariyer, sağlık vb konularda genel bir yorum yapabilir misiniz şimdiden ilginize teşekkür ediyorum :)

Adsız dedi ki... @ 19 Mayıs 2013 18:06

Benim gunes burcum boga yukselenim terazi ay burcumda basak,,, kariyer anlamda baski altindayim :( gonul isleride bozuk :(( nolucak benim sonum ltfeennnnn

Adsız dedi ki... @ 20 Mayıs 2013 00:02

21.03.1991, 18:05 İstanbul doğumluyum. istanbul da yaşıyorum. 25 mayıs tutulması beni nasıl etkileyecek? önemli değişimler var mı?

tuba gök dedi ki... @ 20 Mayıs 2013 03:11

ben tuba merhaba talin hanım 03,01,1983,12:45 erzurum doğumluyum bi kaç senedir hayatımdaki hiç bişe yolunda gitmiyor bunun yıldızlarla bi alakası olabilirmi merak ediyorum yorum yazarsanız çok sevinirim

Adsız dedi ki... @ 20 Mayıs 2013 13:37

İsmim Özlem.05.06.1973 saat 13:45 veya 14:45 te İstanbul'da doğmuşum.Şu an Bandırma/Balıkesir'de yaşıyorum.Hayatım bu zamana kadar pek iyi gitmedi.Aşk ve para konusunda hep sorunlar yaşadım.2013 yılıve bu tutulmalar bana ne getirecek.İyi çalışmalar.Haftalık yorumlarız mükemmel tutuyor.

Adsız dedi ki... @ 20 Mayıs 2013 15:15

Aşağıdaki mesajda doğum saatim yanlış.12:45 veya 13:45 te doğmuşum.Şanssızlığımı açıklamak için bilmiyorum fark edermi:)))


İsmim Özlem.05.06.1973 saat 13:45 veya 14:45 te İstanbul'da doğmuşum.Şu an Bandırma/Balıkesir'de yaşıyorum.Hayatım bu zamana kadar pek iyi gitmedi.Aşk ve para konusunda hep sorunlar yaşadım.2013 yılıve bu tutulmalar bana ne getirecek.İyi çalışmalar.Haftalık yorumlarız mükemmel tutuyor.

axkoritsimou dedi ki... @ 20 Mayıs 2013 19:25

Merhaba Talin hanım,
Her ay sizi soru yağmuruna tutan,hatta birden fazla soru soran(ben gibi :)) ve sorusuna hızlı cevap isteyen bizlere üşenmeden cevap verdiğiniz ve tatlı üslubunuz için teşekkürler.Ben size Nisan ayında soru sormuştum.Ancak mümkünse tekrar soru sormak istiyorum.02.04.1987 13.30 Istanbul doğumluyum.Mayıs ayındaki Güneş ve Ay tutulmalarının haritamdaki olası etkileri nelerdir?Çok teşekkür ederim.

Adsız dedi ki... @ 20 Mayıs 2013 22:01

SLM TALIN HANIM Ben leyla ..Benim gunes burcum boga yukselenim terazi ay burcumda basak,,, kariyer anlamda baski altindayim :( gonul isleride bozuk :(( nolucak benim sonum ltfeennnnn

Talin Ağdere dedi ki... @ 20 Mayıs 2013 23:41

29 temmuz 1992 doğumlu okurum. burcun aslan yüks oğlak ay burcun da aslan. Eğitim alanında zorlanmış olabilirsin fakat ileriki yıllarda bir konuda uzmanlaşmış olmanın rahatlığını yaşayacaksın konuların derinliği detayları inceleme araştırma aşamaları 2014ün eylül döneminde başlayacak ve sen 2015in yaz aylarına kadar çok başarılı olacaksın. Şimdilere gelirsek 25 mayıstaki tutulma eğitim hayatınla ilgili olabilir kasım sonlarında bu konuda başlanan konular derslerinle ilgili başarılı olma durumlaırn olabilir. yani net olmayan senin için karanlık bir durum aydınlanabilir. Belki notların hocalarınla ilgili kaygıların var ama sonuç iyi görünüyor. Aile içinde de ani değişlikler yaşanmış 2010 dan beri uranüs özel hayatınızı hızlı bir şekilde değiştirmiş parasal konularda sağlık konusunda özellikle mart nisan aylarında ev aile hayatı biraz karışmış bu konuda sağlık sorunlarınız olduysa neticesini 25 mayıstaki tutulma da belirleyebilir. iyi sonuç verecektir. 26 haziran da jüpiter yengeçe girince danışmanlar, hocalarından çok destek alacaksın. fakat hemen bunun sonucun göremeyebilirsin çünkü 20 temmuza kadar merkür retro biraz ortalığı karıştırabilir 3 hafta boyunca dikkatli ol ondan sonra her şey normale döner. karşına iyi kişiler çıkabilir artık yalnız mücadele etmeyeceksin başkaları da yanında olacak eğitimciler gibi hukukçu musun bilmiyorum ama sana kendini geliştireceğin fırsatlar sunulacak. aşk hayatında daha çok 2014den sonra canlanacak bu günlere gelirsek haziranın sonlarında aşk hayatın iyi olacak. 2015in sonlarına doğru ciddi bir ilişkiye başlayabilirsin. o tarihlerden sonra da yolculuklar yurt dışı master yada lisans gibi durumlar hayatına girecek çok başarılı olacaksın düşüncelerini güçlendirmelisin aşağı çekme positiv yönlendir karamsarlığı bırak. bu senin için çok önemli yoksa yaşadığın sorunlar psikolojik olarak hep seni etkileyecektir. Özellikle de temmuzun ortalarından ağustosun sonlarına kadar hayatında çok önemli psikolojik olaylar yaşanabilir. İstemediğin huyların, davranışlarını sonlandırabilirsin sevgiyle kal başarılar:)

Talin Ağdere dedi ki... @ 20 Mayıs 2013 23:45

güneş burcu boğa yükselen terazi burcu ay burcu başak olan okurum bana doğum bilgilerinizi daha net verirseniz daha ciddi bir sonuç alabilirsiniz bekliyorum?

Talin Ağdere dedi ki... @ 20 Mayıs 2013 23:55

21 3 91 istanbul doğumlu okurum okuyormusunuz bilmiyorum bu tutulma tamamıyla kariyerle ilgili eğitim varsa yüksek lisans yada master yaptırabilir yoksa iş imkanı verebilir daha çok guruplar içinde kendinizi rahat hissedeceğiniz bir çalışma içine girebilirsiniz finansal konuda bankacılık sektörü yada ticaret imkanı yani yurt dışı bağlantılı bir iş imkanı verebilir. harekete geçmek için ay sonunu beklemekte fayda var. finansal anlamda uzmanlaşacağınız bir fırsat iyi değerlendirin başarılar sevgiyle kalın:)

Talin Ağdere dedi ki... @ 21 Mayıs 2013 00:21

3 11 1983 erzurum doğumlu okurum. burcun oğlak yüks burcun boğa ay burcun ise başak. ekim 2012 yıldan önceki 2.5 yılın çok sert açılardan dolayı biraz huzursuz geçmiş olabilir şimdilerde ise 2012 de ekim ayında satürn akrepe karşıt evine evlilik evine geçti evlimisin bilmiyorum evliysen evlilik hayatını sorguluyor olabilir, bekarsa evlenmek istiyor olabilirsin. karşındaki kişilerle mücadele etmek zor kendince çok önemli kararlar alabilrsin onlarla baş etmek için ama bükülmesi zor kişiler ya olduğu gibi kabul edeceksin yada bırakacaksın pek değiştiremezsin. 25 mayıstaki ay tutulması natal jüpiterin ve uranüsüne kavuşum yapacak ve sana ani beklenmedik kazançlar getirebilir, terfi de yaşaman muhtemeldir. genelde kasım ayarında bir projenin belki de hiç olmaz dediğin bir için hızlı bir şekilde olduğunu görebilirsin. bu yurtdışı bağlantılı bir durum yolculuklar getirebilir. jüpiter 26 hazirandan sonra sana yakın çevre kardeşlerle iletişimi güçlendirebilir bol bol yolculuk deniz aşırı yolculuklar verebilir. kurs, hobiler verebilir. bekarmısın evlimisin bilmediğim için yorum zor oluyor ama bekarsan 2014ün yaz aylarında evlilik getirebilir. evliysen ise yeni bir ev alma yerleşim imkanı verebilir şimdilik başarılar sevgiyle kal:)

Talin Ağdere dedi ki... @ 21 Mayıs 2013 00:46

5.06.1973 saat 12 45 le 13 45 de doğan okurum. burcunuz ikizler yüks başak ay burcu ise aslan. bu yıl kariyer hayatınızdan umutluydum ama mutsuz olarak konuşuyorsunuz. Henüz istediğiniz gibi bir iş imkanı yoksa 25 mayıstaki tutulma size yurtdışı bağlantılı yada yabancı bağlantılı guruplar içinde bir iş imkanı yaratabilir. özellikle haziran da jüpiter yengeçe geçince kardeşinle bir iş yapma imkan ı yada daha çok bir arada olma imkanı verebilir. kendini rahat hissedeceğin guruplar içinde çalışacaksın bir gurup dernek çalışması da yapılabilir. kendini daha mutlu hissedersin. eylülün ortalarında yakın çevreden yada okul arkadaşın olabilr yad iş arkadaşın da olabilir bir ilişki yaşayabilirsin belki de ciddi bir ilişki olabilir. Evlilik potansiyelin 2014ün yazından sonra sanırım eylülden sonra gelişir ama bu aralık ocak aylarında ciddi bir aşk ilişkisi yaşarsın o ilişkiyi yaz aylarında yada yazdan sonra evlilikle bağlayabilirsin sevgiler başarılar:)

Adsız dedi ki... @ 21 Mayıs 2013 00:50

21.03.1991, 18:05 İstanbul doğumluyum. istanbul da yaşıyorum. tutulma ilgili yorumunuz için teşekkürler. Aşk ve ilişkiler ne zaman düzene girer? Geri dönüşler mümkün müdür?

Talin Ağdere dedi ki... @ 21 Mayıs 2013 00:58

2 4 1987 saati 13 30 doğumlu okurum. burcunuz koç yüks. aslan ay burcu boğa. 10 mayıstaki güneş tutulması kariyer le ilgili bir başlangıç yaptırmış olabilir. yada anneyle ilgili bir sorun yaratmış olabilir. Maddi konular ortak hesaplar, banka kredi yada miras mal mülk konuları gündeminize gelmiş olabilir. hukuki konular avukatlık yargıda bir konu varsa bu konuyla ilgili ortalık kızışmış olsada bu tutulma 25 mayıstaki tutulma bu konuyla ilg,li bir sonuç getirebilir. size positiv yansıyacak olumlu bir sonuç jüpiter venüs kavuşumu var. siz bir para bir menfaat alacaksınız bunu da haziranın sonlarında gerçekleştirebilirsiniz bazı aksaklıklar merkür retrodan dolayı olsada temmuzun 20 sine kadar bazı kararlar netleşmeyebilir fakat bu tarihten sonra da artık her şey normale döner özellikle ağustosun sonlarına doğru çok güzel bir dönem sizi bekliyor yurt dışı yolculuklar seyahatler hayatınıza girebilir başarılar sevgiyle kalın:)

Talin Ağdere dedi ki... @ 21 Mayıs 2013 01:06

21 3 91 doğumlu okurum özellikle yurtdışından yada eğitm hayatından bir kişiyle beraberlik görünüyor geri dönüşüm mümkün olabilir. bu aralık-ocak 2013 deki venüs retrosu aşk evinde yaşanacak bu dönemde tekrar deneyebilirsiniz. bu dönemden sonra ya ciddileşir evliliğe gidecek kadar yada kopar bunu o zaman gösterecektir.

tuba gök dedi ki... @ 21 Mayıs 2013 04:45

talin hanım doğum yılım 03 01 1983 12:45 erzurum doğumluyum yazmiştim doğum yılımda bi yanliş anlaşilma olmuş sanırsam o1 yerine 11 yaziyor bu arada evli değilim vede çalişmiyorum iş görüşmelerine gidiyorum daha henüz bişe yok sizi yordum kusura bakmayın bide yükselenimi hep koç biliyodum sanırım değilmiş şimdiden teşekkür ederim ilgilenip yorumladığınız için

EDA dedi ki... @ 21 Mayıs 2013 08:42

Merhaba Talin Hanım, 26.08.1981 tarihinde saat 11:40'ta Tokat'ta doğdum, şuan Kocaeli/İzmit'te yaşıyorum. 25 Mayıs tutulması beni nasıl etkiler, tavsiyeleriniz nelerdir?
İlginiz için teşekkürler..

Adsız dedi ki... @ 21 Mayıs 2013 12:53

Merhaba Talin hanım ismim serpil 14.12.1988 saat 12.30 da Balıkesir/Bandırma'da doğdum.Hayatımı hep karmaşık kararsız ve hep bir arayış içersinde yaşadım.Biran kendimi çok mutlu hissederken ardından çok mutsuz hissedebiliorum ve sanırım aradığım aşkı bulamıorum.bundan sonra beni neler bekliyor merak ediorum yazılarınızı çok beğendiğim için yorumlarınızı almak istedim şimdiden teşekürler

Adsız dedi ki... @ 21 Mayıs 2013 15:54

merhaba Talin hanım ben çocuğum için soracaktım, 26.06.2002 19.15 adana doğumlu sağlık ve eğitim hayatı hakkında bilgi alabilir miyim? şimdiden ilgi ve alakanıza teşekkür ederim :)

berna dedi ki... @ 21 Mayıs 2013 15:56

Merhaba Talin hanım 14.02.1971 saat 23.15 adana doğumluyum genel bir yorum alabilir miyim? teşekkür ederim :)

Adsız dedi ki... @ 21 Mayıs 2013 18:22

talin abla bn daha önce yazmıştım 06.08.1993 saat 9.30 alaşehir doğumlu nişanlım 13.04.1987 saat 00.30 osmaniye doğumlu bizim için bu yaz düğün var demiştin ama aileler de seneye dğün yapalım kararı çıktı acaba bakar mısın haritalarda hala evlilik etkisi gözüküyo mu biz nişanlımla bu sene istiyoruz ama öle dyolar ne olur acaba bu tutulmaların etkisi acaba bize kesin evlilik getirmiyo mu bi bakarmısın ben çok umutluyum ama yinede senden bilgi istiyorum yardım edermisin :(((

Adsız dedi ki... @ 21 Mayıs 2013 19:00

23 nisan 1992 10:15 istanbul doğumluyum kendi üstümdeki astrolojik tesirleri oldukça merak ediyorum geçmiş gelecek veya karakter yorumu farketmez
Ayrıca sorulara cevap yazdığınız için teşekkür ederim böyle şeyler karşılıksız olmuyo çünkü

Talin Ağdere dedi ki... @ 21 Mayıs 2013 22:37

3 1 1983 doğumlu okurum yanlış yazmış olabilirim ama burcunuz oğlak yüks boğa ay burcu ise başak bir değişiklik yok erzurum doğumlu olduğunuz için enlem-boylam farklarına göre değişiyor. genelde istanbul doğumlu olanların yüks. internette doğru çıkıyor. eğer bekarsanız bu tutulma 25 mayıs tutulması size yurtdışı bağlantılı bir iş verebilir hayatınıza seyahatler de girebilir, yaratıclık isteyen bir iş olsa gerek. yada yabancı dil bağlantılı bir tekrar sevgiler:)

Talin Ağdere dedi ki... @ 21 Mayıs 2013 22:56

26 08 1981 tokat doğumlu okurum. burcunuz başak yüks terazi ay burcu ise yengeç bu tutulma sizi yolculuklar iletişim, yakın çevre seyahatler le ilgili etkileyebilir. Bayanmısınız evlimisiniz bilmiyorum eğer bekarsanız yurtdışı bağlantılı uzaklarda yaşayan sevgiliniz mi var aşk bağlantısı mı bu acaba eğer böyle birşey varsa açılmak istiyorsanız yada sadece seyahat de olabilir belki biriyle tanıştınız bazı şeyleri konuşmak ve açıklamak için ay sonunu beklemelisiniz. Belki de bir iş bağlantısı yabancılarla iligli yada basın medya, ticaret hayatınıza girdi bu konularla ilgili bir netice sonuç alınabilir. Bundan sonraki soruları daha net belirtirseniz daha net cevaplayabilirim zaten isminiz yayınlanmadığı için sorun yok sevgiler:)

Talin Ağdere dedi ki... @ 21 Mayıs 2013 23:21

14 12 1988 saat 12 30 balıkesir doğmlu okurum. burcunuz yay yüks balık ay burcunuz ise kova yay olarak 10. evden bir yay realist, hedeflerinde kararlı, positiv, kendine güvenli bir kişiyken yüks balık ifadeniz kendinizi ifade ediş biçiminiz, hedeflerinde kararsız, sezgisel, bir anda hergangi bir olay veya duyarlılıktan dolayı hedef şaşıran biri olabiliyorsunuz akslardaki burçlar değişken, güneş ve merkür değişken ay kovada içsel olarak özgürlüğünüze düşkünsünüz sıkıya gelemiyorsunuz. Bu jüpiter ikizler dönemi size hiç iyi gelmedi daha da dağıttı özellikle dağınık burçları yay, ikizler, balık ve başakları dağıttı neyseki toparlanma zamanı geldi. jüpiter yengeçe geçince 26 hazirandan itibaren (temmuz 20 ye kadar merkür retro bu tarihi saymazsak) hayatımızda toparlanma süreci başlayacaktır. daha güvenli hale gelebileceğiz sizin 4. eviniz yani ev hayatınız ikizlermiş ev ve iş arasında dağınıklık yaşanmış olabilir. Zihinsel dağınıklık fakat artık daha rahatlıyoruz özellikle yüks. burcunuza çok iyi açı yapacak çok kolay kendiliğinden gelen fırsatları görememe gibi de bir riski vardır böyle fırsatları iyi değerlendirmeye bakın özellikle aşk evinize giriyor. Sizi daha kararlı kılacak belki hemen yaz ayında bir aşk hikayesi başlayabilir ağustosta daha ciddi bir ilişki haline gelebilir. haziranda ise ciddi bir ilişki haline dönebilir yani bağlılık olarak söz nişan gibi evlilik hayatınız ise 2014ün yaz aylarında böyle bir potansiyel var umarım iyi değerlendirirsiniz. Bu ilişki iş hayatınızdan biri olabilir. yabancı yada çok fazla seyahat eden biri. ÇOk fazla konuşan biri yad çok espirili ve iyi niyetli olabilir. Ama entellektüel güdümlü felsefi bir yapısı var eğer böyle biriyle tanışır ve karar verirseniz yine görşrz sabırla ve sevgiyle kalın:)

Talin Ağdere dedi ki... @ 21 Mayıs 2013 23:37

26 6 2002 doğumlu okurum. burcu yengeç ay burcu oğlak yüks burcu ise yay. çok fazla duygusal empatik sezgileri kuvvetli psişik yetenekleri de olabilir. rüyaları var, psikolojik olarak dipsiz bir kuyunun en derinliklerinde yüzüyormuş gibi biraz defansif yani kızgınlıkları öfkesinin zararı kendine başkalarına değil dolayısıyla en yakını olan annesine ve babasına da çok özel ilgi düşüyor size çok sevgi vermek gerekiyor. gerekirse de yardım alın siz ona ay oğlak olduğu için çok fazla duygularına hitap edemiyorsunuz biraz katı bir anne olarak görünebilirsiniz babasını daha yakın hissediyor. İç dünyası böyle bunu kimse görmez baba çok daha fazla empati kurabiliyor. Ama size şunu da söyleyebilirim ki Jüpiter bu yıl onun burcuna transit yapacak ve onu rahatlatacak özellikle ağustosun sonlarında kendine güveni ve cesareti gelecek çok önemli psikolojik değişiklikler yaşatarak güçlendirecek eski huylarını bırakabilir yepyeni bir doğum edasıyla hayata başlayabilir. 2014ün eylülünden itibaren ise eğitim hayatı güçleniyor dünyaya daha geniş açıdan bakabilecek belki hayatına yabancı ülkeler seyahatler de girebilir. sağlığı da okul hayatı da daha iyi olacak. Özellikle 2015 de Satürn yay burcun girince onun yüks. burcuna yeniden yapılanma zamanı başlayacak yepyeni bir döneme merhaba diyecek şimdilik sabır ve sükunetin ve şefkatin sizlerle beraber olmasını diliyorum sevgiyle kalın:)

Talin Ağdere dedi ki... @ 21 Mayıs 2013 23:44

14 şubat 1971 doğumlu okurum. burcunuz kova yüks akrep ay burcu ise terazi. Sizin 25 mayıs daki tutulmayla ilgili sağlık konularıyla ilgili olabilir. eşiniz(varsa yada ortağınız) ve sizin ortak bir sorunuzun la ilgili çocuğunuz varsa bu konuda olabilir yoksa risk aldığınız finansal konularla olabilir bir sıkıntılı döneminiz olmuş özellikle şubat-mart arasındaki merkür retro fena bunaltmış olsa gerek. Ama çok önemli değişikliklerin yaşanacağı ve artı bazı şeylerinde neticelerini alacağınız bir döneme giriyorsunuz haziran sonlarına doğru jüpiter yengeçe girince sizin sorunlarınızı hafifletebilir daha rahat enerjiler verir çocuğunuz varsa daha huzurlu olursunuz ev hayatınızda keza öyle seyahat ve çok fazla yolculuk yapılabilir. Deniz aşırı yerlere gitmek kimyanıza iyi gelecektir. Sevgiler:)

Talin Ağdere dedi ki... @ 22 Mayıs 2013 00:10

6 ağustos 1993 alaşehir doğumlu okurum. Sanırım ay tutulması hedef şaşırttı venüs ikizlerde pek güven olmaz laflara sözlere verilir ama tutulmayabilir şimdi bu tutulmanın tamamen etkisinin geçmesini beklemelisin özellikle haziranı bir bekle ama çok zorlama sanırım karşındaki kişi de sıkılıyor her şerde var bir hayır astorojide potansiyeller var ama kararları insanlar veriyor ve bir çok kişinin haritasını da incelemek durumu var net kararlar için olsun üzülme söylediğim gibi işin akışına bırak zaten sonu evlilik merak etme jüpiter yengeç burcuna girince her şeyi toparlar sevgiler cm:)

Talin Ağdere dedi ki... @ 22 Mayıs 2013 00:28

23 nisan 1992 ist. doğumlu okurum. burcunuz boğa yüks yengeç ay burcu ise oğlak. Sizin de hayatınıza bu yıl çok fazla yolculu girmiş olsa gerek özellikle okuyorsanız eğer şubat mart eğitimle ilgili karışıklık yaşanmış olabilir. Şimdilerde ise biraz beklediğiniz ve içe döndüğünüz bir dönemi geçiriyorsunuz. Fakat sıkılmayın bu dönemde bitiyor artık hazirandan itibaren kendinize dönük olmaya başlayacaksınız fakat bir süre daha hizmet temaları var eğitim ve yolculuklarla ilgili tam olarak rahatlamanız. 13-14 temmuzu bulabilir. temmuzun 20 sine kadar eğitim yada eğitimci lerle ilgili sorular veya karışıklık yaşansada temmuzun 21 den sonra geçecektir. Bu yıl jüpiter yengeç dönemi haziran 2013 ve temmuz 2014 e kadar bir yıl boyunca hayatınızın 12 yılda bir başlayan yeni bir dönemi başlayacak. Yeni bir iş olabilir, yüksek lisans verebilir her neyse hayatınızda büyük cesaretle başarı var. Artık taşlar yerine oturuyor ve öyle bir süreç ki birbirini takip eden başarılar sizi bekliyor. 2015de n itibaren hayatınıza yolculuklar yabancılar seyahatler girebilir ve böyle bir şirkette iş hayatı da başlayabilir. Şimdilik sevgiler başarılar:)

yk dedi ki... @ 22 Mayıs 2013 12:59

Merhaba ben 21/12/1968 İstanbul doğumluyum doğum saatım 02:00 erkek arkadaşımınki 18 şubat 1967 merzıfon 05:00 kendısı aynı zamanda iş ortağım sizce evlilik ve iş hayatımız nasıl olur

nalanpasa dedi ki... @ 22 Mayıs 2013 16:10

Merhaba, 15 Eylül 1964 saat 07:20 Konya/Ereğli doğumluyum, erkek arkadaşım 3 Temmuz 1969 saat 00:15 Denizli doğumlu.
Hayatımız hızlı bir değişim içinde, ay tutlması bize neler getirecek, huzur ve mutluluk yakınmı, sizin yorumlarınız bizim için önemli.
Teşekkürler emeğinize sağlık..

axkoritsimou dedi ki... @ 22 Mayıs 2013 23:14

Talin hanım eğer yeter demezseniz bir sorum daha var :)
Erkek arkadaşımla haritalarımızın uyumu hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz?Karakterlerimiz uyuyor mu mutlu bir beraberlik olur mu?
Kendisinin doğum bilgileri 20.11.1976 doğum yeri Atina.(Doğum saatini bilmiyoruz)Kendi bilgilerim ise 02.04.1987 (İstanbul)
Candan teşekkür ederim eğer buna da bir kaç şey söyleyebilirseniz.

Adsız dedi ki... @ 23 Mayıs 2013 02:28

mrb lar Talın hanımcıgımm.04.09.1990 saat 10-11 arası izmirde doğdum bu mayıs ayı içerisinde aşk ve iş hayatımda ne gibi değişiklikler olacak merak edıyorum.şimdiden teşekkürler .ALLAHA EMANET OLUN

yk dedi ki... @ 23 Mayıs 2013 10:52

Merhaba ben 21/12/1968 İstanbul doğumluyum doğum saatım 02:00 erkek arkadaşımınki 18 şubat 1967 merzıfon 05:00 kendısı aynı zamanda iş ortağım sizce evlilik ve iş hayatımız nasıl olur

Talin Ağdere dedi ki... @ 23 Mayıs 2013 18:55

21 12 1968 doğumlu okurum burcunuz yay, yüks. terazi ay burcu oğlak, partneriniz ise burcu kova ay burcu ikizler yüks ise oğlak. Ortak haritanızda yay yükseliyor. eğlenceli bir ilişki olabilir. Deneyim kazanmak önemliGüven ve stabilite veren bir ilişki olabilir. duygusal bağlar çok güçlü görünmesede içsel olarak derinlerde birbirinizi anlayabilir ve empati kurabilirsiniz. Herhalde çocuk düşünmezsiniz. Ev hayatınız romantik, duygusal bir ilişki halinde. Guruplar içinde faaliyetler, paylaşımlar ilişkiler biraz agresif gibi görünsede genelde uyumlu para kazanmaya odaklısınız. yakın çevre özellikle kardeşlerin hayatınızda önemi var iyi anlaşırsınız. uyumlu bir harita birbirinizden çok şey öğrenir ve gelişim kaydedersiniz. Kariyer hayatınız ayrıntıcı, dikkatli ve çok detaylara önem veren bir yapıda olur. Yayın yükselmesi aynı zamanda, mantıklı, somut, iyicil ve positiv bir enerji ve ilişki verir. İşinizde ilişkinizde positiv ilerleyecektir.

Talin Ağdere dedi ki... @ 23 Mayıs 2013 19:04

doğum yeri atina olan okurum kendi saatinizi ve arkadaşınızın saatini yazmalısınız. Ortak haritanızı çıkaramam:)

Talin Ağdere dedi ki... @ 23 Mayıs 2013 19:21

15 eylül 1964 konya doğumlu okurum, burcu başak yüks terazi ay burcu ise oğlak, eşinin ise yengeç, ay burcu kova yüks koç. Eşin özellikle çok hırpalanmış. 2008den beri ev hayatındaki olumsuzuluklar onu çok etkilemiş ev, anne-baba ebeveynleriile ilgili bazı kayıplar yaşanmış işe de yansımış olabilir. Ama bu jüpiter yengeç dönemi her şeyi değiştirebilir. Evlilik verebilir. ailesi bir servet kaybettiyse onu geri alma şansı var ev mal mülk toprak gibi bir takım alacakları varsa bu konuda şansları olabilir. Uzaklarda deniz kenarı bir ev toprak gibi... Bu tutulma bu konularla ilgili bir hukuki karar dava gibi durumlar varsa bir sonuç getirebilir. Ondan sonra iyi olur evlenme potansiyeli de var. Sende de aynı görünüyor eşten yana miras yada alacak bir menfaat var bu tutulma sonuç getirecek haziranın sonlarında ise herşey daha iyi olmaya başlar yanlız merkür retro dönemini atlatmak gerekir. haziran sonu-temmuz 20 3 haftayı da atlattıktan sonra evlilik kararı bile alabilrisiniz. Evlilik tarihinizi saptamadım ama seneye yaza olabilir. Başarılar:)

Talin Ağdere dedi ki... @ 23 Mayıs 2013 19:48

4 9 90 izmir doğumlu okurum, doğum saatiniz çok belirgin değil bu yüzden yorumlarken sıkıntı çekmekteyim eğer 10 30 a kadar doğduysanız. bu ay tutulma yayda üçünce evinizde gerçekleşecek, eğitim hayatınızla ilgili yada yolculuklarla ilgili olabilir. Belki de iş hayatınızı da etkileyecektir.
Hukuki bir konu olabilir. Bu konularla ilgili bir sonuç alabilirsiniz. Aşk hayatınız ise bu tutulma esnasında biraz karışıklık yaratabilir. Net olmayan bazı durumlar var Hareketli bir döneme giriyorsun. 3-4 gün sonra beraber bir gezi yada seyahat gibi planlanabilir.ortak bir projeniz var hadi hayırlısı sevgiler:)

Adsız dedi ki... @ 23 Mayıs 2013 23:09

talin hanımcıgım 10-11 arası dogdum yazmıstım ama yanlıs bılıormusum 10.30 - 11.00 arası dogumusum .yanı tutulma 4.evımdemı gerceklesecek we mayıs ayı ask hayatım ıs hayatm wede genel olarak 2013 u yorumlarsanız cok sevınırım .kolay gelsın tanım hanımcım

axkoritsimou dedi ki... @ 24 Mayıs 2013 00:29

Doğum yeri Atina olan okurunuz benim ancak arkadasımın dogum saatini bilmiyorum o da bilmiyor.Benim bilgilerim 02.04.1987 İstanbul saat 13.30 Onunki 20.11.1976 Atina ve maalesef dogum saati yok.Eğer ortak harita cıkarmanız mümkün değilse hiç sorun değil canınız sağolsun :)Yine de bana onun kişiliği hakkında biraz ipucu verebilirseniz sevinirim.

Adsız dedi ki... @ 24 Mayıs 2013 02:53

SLM TALIN HANIM...17.05.78 dogum yeri bruksel saat 18.15. gunes boga, yuks terazi ay basak ...BU TUTULMALAR VE AKREPTEKI SATURN .IS VE ASK HAYATIMDA NELER GETIRCEK ACABA TSKLER

pınar dedi ki... @ 24 Mayıs 2013 11:36

Merhaba Talin Hanım;
11.12.1986, saat 08:14 Muğla doğumluyum.Şayet yanlış değilse; güneş burcum YAY, yükselenim; OĞLAK, ay burcum da KOÇ.Bu bilgiler ışığı altında aşk, evlilik, iş, kariyer, sağlık vs.gibi konularda genel bir yorum alabilirmiyim.2011 kasım ayıile başlayan 2012yi berbat eden uzun bir zamandan geçtim de :)hayırlı günler, şimdiden teşekkürler...

axkoritsimou dedi ki... @ 25 Mayıs 2013 00:26

Talin hanım yetişin bu sefer cidden yardımınıza ihtiyacım var!Ben yurtdısında yüksek lisans icin bursa basvurmustum.Bursa kabul edilmemişim ancak isterseniz gelin paranızla okuyun diyorlar ve mebla yüksek.Kredi çekmeyi düşünüyorum.Çünkü bu benim en büyük hayalim.Öyle zor bir yere kabul edildiğimi bile bile gitmezsem kahrolurum.Satürn de ortak yatırımlar,kredi,borç-harç vs. evimde bana dersimi öğretmek icin bekliyor,korkuyorum.Haritama bakarak gelecek acıları da düsünürsek böyle bir riske girmek kredi cekip okumaya dısarı gitmek ne kadar mantıklı olur söyleyebilir misiniz? 02.04.1987 Istanbul 13.30 tarihli okurunuz.

Talin Ağdere dedi ki... @ 25 Mayıs 2013 00:52

2 4 87 doğumlu okurum hemen karar vermen mi gerekiyor şu an riskli bu tutulma 8. evindeki venüse yani krediler risk evi diyelim kare yapmış burs alman seni zorlayabilir. Bir şey sormak istiyorum bu uranüs senin jüiterin üstünden geçmiş şimdi de güneşin ama yazaylarında retro yapacak geri adım attırabilir. bence sen haziranın sonuna kadar bekle ondan sonra önünü daha rahat göreceksin o zaman kararını ver. şimdi kafan çok karışık sisli adeta karar vermek yanlış olur.:)

axkoritsimou dedi ki... @ 25 Mayıs 2013 12:50

Hemen cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim.1 Haziran'a kadar yanıt bekliyorlar.Eğer evet dersem Eylül'de okula başlamam gerekiyor ki krediyi de yaz aylarında cekmem demek olur bu.Benim de içimden bir ses bile bile lades deme riske girme yarın ne olacagı belli olmaz diyor öbür yandan en büyük arzum da bir tık ötede bekliyor.Uranüs'ün önce Jüpiterimin sonra güneşimin üzerinden geçmesi neye işaret ediyor?
Çok teşekkür ediyorum.2.4.87 doğumlu okurunuz.

Adsız dedi ki... @ 26 Mayıs 2013 03:16

SLM TALIN HANIM...17.05.78 dogum yeri bruksel saat 18.15. gunes boga, yuks terazi ay basak ..ex aska geri donus yapimmi kararsizim :(((((((( ama cok ozledim

Talin Ağdere dedi ki... @ 27 Mayıs 2013 01:17

bu fırsatın gelmesi hayatında büyük değişiklikler olma potansiyeline işaret ediyor. Aslında böyle bir fırsat gelmişse insanın bir kez ayağına eliyle iterse sonra pişmanlık duyup hayatının akışı da değişiyor. Daha dikkatli inceleyince jüpiter yengeç krediler evine iyi açı yaptığını ve ödeyebileceğini düşündüğümü söylemek istiyorum şunu de belirteyim şimdi gitmesen bile eninde sonunda yurtdışına gideceksin çünkü böyle bir potansiyelin var şimdi olmazsa 19 ekimdeki ay tutulması koç dönemi yine gitme fırsatı çıkabilir, 2014 eylül ekim aylarında bir koç (senin yurdışı evin) ta daha tutulma var yani böyle bir potansiyel varsa haritanda mutlaka gidersin uranüs orada daha güneşinin üstüne 2014ün sonuna kadar gidip gelecek mutlaka sen yurt dışı yaparsın sen karar ver bu yıl zor bir yıl değil ödemelerini yapabilirsin jüpiterin yardımıyla sevgiyle kal, tanrı yanında olsun:)

Talin Ağdere dedi ki... @ 27 Mayıs 2013 01:28

17 5 78 doğumlu okurum bilgileriniz doğru. böyle bir potansiyel var hatta bu duruma mayıs aylarındaki 10 mayıs tutulması böyle bir kararı aldırmış olabilir, böyle bir ilişki gerçekleşebilir, yaz aylarında haziran sonu ve temmuz 20ye kadar merkür retro olacak bu dönemde ilişkiniz için biraz dikkatli olun bu dönemi atlatırsanız güzel günler sizi bekliyor başarılar:)

pınar yavuz dedi ki... @ 27 Mayıs 2013 02:02

Talin hanım affınıza sığınarak yazımı tekrar kopyalıyorum belki görmediniz diyerekten:)uygun olduğunuzda yorumunuzu sabırsızlıkla değil sabırla beklıyorum :)Merhaba Talin Hanım;
11.12.1986, saat 08:14 Muğla doğumluyum.Şayet yanlış değilse; güneş burcum YAY, yükselenim; OĞLAK, ay burcum da KOÇ.Bu bilgiler ışığı altında aşk, evlilik, iş, kariyer, sağlık vs.gibi konularda genel bir yorum alabilirmiyim.2011 kasım ayıile başlayan 2012yi berbat eden uzun bir zamandan geçtim de :)hayırlı günler, şimdiden teşekkürler...

Talin Ağdere dedi ki... @ 27 Mayıs 2013 10:38

11.12.86 doğumlu okurum. Bilgileriniz doğru. O dönem baktığımda başaktaki mars retrosu sizi çok etkilemiş. sanırım yakın çevre ve aile hayatı ile ilgili sorunlar yaşanmış. mars kare güneş baba yada ile büyükleriyle ilgili sağlık problemi de olabilir.mars retrosunda genelde sağlık problemi veriyor 9. evde olması kazaya açıklık da getirebilir.yolculuklar da var zor geçmiş. bugünlere gelirsek. jüpiter bu yıl eğer çalışıyorsanız iş konusunda daha iyimser davranmıştır fakat şubat-mart aylarındaki merkür retro yine sağlık konusu yakın çevre aile içi sorunları derken bu ara mars yine sağlık evinize gidiyor 31 mayısdan 2 mayısa kadar 14 haziarndan 18ine kadar dikkat etmelisiniz sağlık evinizde bir güneş mars ve mars mars karesi var, ikizlerde bir sorun çıkarabilir, sinirsel rahatsızlık, bir sakarlık, köprücük kemiği, omuzlar kollar hassasiyet var çok dikkat edin. bunun dışında ikili ilişkiler çok sıcak ve sevecen yardımlaşma içinde olacak hatta aşk hayatınız varsa evliliğe doğru gidiyor jüpiter evlilik evine giriyor henüz aşk yok ise çok yakın zamanda kapınızı çalabilir çünkü bu yılın yani 2014ün yaz aylarına kadar evlilik görünüyor. Eğer evliyseniz bilmiyorum eşinizin işi daha iyi olacak. bekarsanız ve bu yıl jüpiter yengeçte yapılan evlilikler de çok kalıcı ve yapıcı evlilikler güvenli kollayan saran sıcak evlilikler olur. Hayırlısı bakalım. Sağlık konusu ise bu süreci atlatın saha iyi olacaktır. birde eylül ayında sağlık konusu tekrar zor olabilir onun dışında şimdilik zor değil kariyer ise, 2013 yılı yaz aylarından sonra kasım aralık gibi daha iyi bir iş fırsatı gelebilir. ilerleyen günlerde yine konuşuruz başarılar sağlıkla kalın:)

pınar yavuz dedi ki... @ 27 Mayıs 2013 14:11

:) bilginize yüreğinize elinize sağlık:) çok teşekkür ederim hayırlı günler :)

yk dedi ki... @ 30 Mayıs 2013 16:03

merhaba talin hanım ,21 aralık 1968 istanbul doğumluyum..doğum saatim gece 02:00 ye doğru imiş .haziran ayında yapmam ve yapmamam gerekenler hakkında biraz bilgi rica edebilirmiyim.özellikle iş açısında açılma gözüküyormu ? ..şimdiden teşekkur ederim

Adsız dedi ki... @ 4 Haziran 2013 21:34

talin ablacım yine ben :) bir değişiklik oldu nişanlımla aklımıza fikir geldi aileler seneye dğün yapalım bu sene eylül ayında nişan yapalım demişlerdi bizde nişanlımla bu sene eylülde dğün yapsak diye ailelere fikir sunduk acaba bu sene eylül ayında dğün yapmaa açılarımız uygun mu haber bekliyoruz ailelerden haritalarımıza bakarmısın uygunluk durumu nedir ben 06.08.1993 saat 9.30 alaşehir nişanlım 13.04.1987 saat 00.30 osmaniye doğumlu seni sık sık rahatsız edyrum ama cvplarsan memnun olurum

yk dedi ki... @ 5 Haziran 2013 10:39

merhaba talin hanım ,21 aralık 1968 istanbul doğumluyum..doğum saatim gece 02:00 ye doğru imiş .haziran ayında yapmam ve yapmamam gerekenler hakkında biraz bilgi rica edebilirmiyim.özellikle iş açısında açılma gözüküyormu ? ..şimdiden teşekkur ederim

Adsız dedi ki... @ 21 Haziran 2013 14:12

* Selamlar:

Meşru bir kredi almak her zaman müşterileri için büyük bir sorun olmuştur
gerek mali. Kredi ve teminat konusu bir şey vardır
müşterilerine her zaman meşru bir borç veren bir kredi arayan ilgilendi.
Ama özel kredi hizmetleri.kredi sektöründe bir fark yarattı.

Mr.Peace Lilmit Finansal Hizmetler% 3 kredi sunmak sevildi
alacaklı tarafından
yerel ve uluslararası müşterilerine kredi. Biz ayrıcalık oldu
finansal ihtiyaçlarını karşılamak. Kredi konusu almak sizi durdurmak
İhtiyacınız kredi. Hizmetlerimiz şunlardır: -

* Yatırımcı Krediler
* Borç Konsolidasyon
* İkinci Mortgage
* İşletme Kredileri
* Bireysel Krediler
* Uluslararası Kredi

Kişisel Koşullar Detaylar:

Gerekli * Kredi Tutarı:
Kredi * Amaç:
* Ülke:
* Adı:
* Uzunluk:
* Yaş:
* Telefon: *
* İletişim E = posta: * peaceloans@hotmail.com

* Sosyal güvenlik ve hiçbir kredi kontrolü,% 100 garanti. Yapmanız gereken tek şey
bize istediğiniz tam olarak ne olduğunu ve rüya gelecek kesinlikle yapacak izin
doğru. Mr.Peace Lilmit Finansal Hizmetler. bankalar HAYIR derken evet demek. son olarak
küçük ölçekli, aracılar, küçük finansal kurumlar için bir kredi fonu
Biz sınırsız sermaye * var.

*
Dürüst olmak gerekirse, yanıt bekliyor.

Saygılarımızla
Mr.Peace Sınır Kredi Hizmetleri. *

John Solomon dedi ki... @ 30 Haziran 2013 23:52

Herkese Merhaba, şu anda New York'tan
şehir yaşayan, Bayan Berry Annie
değilim, USA.I üç çocuklarla themoment
bir dulum ve ben bu 2013 yılında bir mali
durum stuckin ve yeniden finanse ve
benim faturaları ödemek için ineeded.
Itried özel ve kurumsal butnever başarı
ile, ve en benim kredi banksdeclined
hem çeşitli loanfirms kredi arayan. Ama
Tanrı wouldhave gibi, i Tanrı korkan
adam bana $ 80,000 USD bir kredi verdi
ve bugün Esnaf ve benim çocuklar
theCollege de iyi yapıyorsun adı Bay
Anderson tarafından özel bir kredi borç
veren tanıtıldı. Yani sevgili, sen% 2 ve
betterrepayment plan ve programı,
Pleasecontact Bay Anderson bir loanwith
düşük faiz güvence referansla anyfirm
başvurmanız gerekir eğer. O biliyoruz ki
bunu ama insanlar onu moreabout
bildirmek için karar çok mutlu bağışla
duyuyorum ve aynı zamanda i Tanrı daha
blesshim istiyorum am değildir. E-posta
yoluyla ona ulaşabilirsiniz: -
unionloanservice9@gmail.com
Thank,
Bay Anderson Tanrı benim için
alwaysbless olacak ....
AMEN

gerad jude dedi ki... @ 21 Temmuz 2013 17:46

Am xavi Gerad jude, Aiicco inssurance plc bir temsilcisi.
Size bir kredi ihtiyaci varsa bugün e-posta yoluyla bugün bize ulasin, istediginiz kredi ile size yardimci olabilir:
(xavigeradloanfirm@yahoo.com)
Yilbasi kredileri% 3 faiz orani sadece avelable vardir. Ciddi basvuran, ancak daha fazla bilgi için irtibata geçiniz. Biz renging krediler
sunuyoruz
3000 sadece US $ Euro ve pound 50,000.000 için.
Biz dahil kredi her türlü teklif
Bireysel krediler:
Isletme Kredileri:
Ögrenci Kredileri:
Insaati krediler:
Ev kredileri:
Is expandsion krediler:
Borç konsolidasyonu kredi:
Biz hizli ve dinamik test edilmis ve güvenilir bulunmaktadir.

Daha fazla bilgi için (xavigeradloanfirm@yahoo.com): E-posta Iletisim.

Sr Gerad jude görüyoruz.

gerad jude dedi ki... @ 21 Temmuz 2013 17:55

Am xavi Gerad jude, Aiicco inssurance plc bir temsilcisi.
Size bir kredi ihtiyaci varsa bugün e-posta yoluyla bugün bize ulasin, istediginiz kredi ile size yardimci olabilir:
(xavigeradloanfirm@yahoo.com)
Yilbasi kredileri% 3 faiz orani sadece avelable vardir. Ciddi basvuran, ancak daha fazla bilgi için irtibata geçiniz. Biz renging krediler
sunuyoruz
3000 sadece US $ Euro ve pound 50,000.000 için.
Biz dahil kredi her türlü teklif
Bireysel krediler:
Isletme Kredileri:
Ögrenci Kredileri:
Insaati krediler:
Ev kredileri:
Is expandsion krediler:
Borç konsolidasyonu kredi:
Biz hizli ve dinamik test edilmis ve güvenilir bulunmaktadir.

Daha fazla bilgi için (xavigeradloanfirm@yahoo.com): E-posta Iletisim.

Sr Gerad jude görüyoruz.

Adsız dedi ki... @ 25 Ağustos 2013 02:12

Merhaba adıyla Kirstin am Strand ve ben internet üzerinde bir kredi almaya çalışırken pek çok ay sonra hayatımda ALLAH iyilik hakkında konuşmak gibi olacak ve ben ile kandırdı edildi lütfen New York ABD'de yaşayan her biri 6900 $ toplamı i daha sonra bir arkadaş o Bay David Lason adlı bir adam beni tanıştırdı bu yüzden herhangi bir stres olmadan kendi kredi hızlı ve kolay var okunaklı bir kredi şirketi olduğunu söyledi okunaklı bir borç veren çevrimiçi bir kredi almak kadar umutsuz oldu kim CEO'su MR David Lason kREDİ FİRMA, Yani krediyi onayladı ve benim kredi almak mümkün ne kadar benim banka hesabına yatırılır bu yüzden ben düşük faizli bir kredi toplamı ($ 100,000.00) için uygulanan, bu yüzden oldu benim faturaları ödemek mümkün. Benim hayat hikayesi en büyük ifadesini okumak ve teşekkür onun için Tanrı her şeye kadir olmak sayesinde gibi Yani, sıra davidlasonloanfirm2001@mail.mn: i lütfen e-posta yoluyla onlarla temas için bir kredi hızlı ve kolay edinmek isteyen her biri danışmanlık am adıyla benim life.I am Kirstin Strand üzerine iyilik.

M.M.V INVESTMENT dedi ki... @ 31 Ağustos 2013 17:31

Hizli firsat!

Biz uluslararasi islem iyi güvenilir, güvenilir. Bu firsati kaçirmayin lütfen, buraya gelecek 2014 yili dogru yatirim baslatmak için bir firsattir. % 100 emin ol daha fazla bilgi için e-posta MMV (vandamariana111@gmail.com) Sen garanti.

Eger tarim için bir kredi ihtiyacim var mi? Is için kredi? yapimi için kredi? Yatirim kredisi? Ögrenci kredi? Borç konsolidasyonu kredi? Bu bir firsattir, kullanimi ve yeni bir hayata baslamak. Daha fazla bilgi (mrsvandamariana@yahoo.co.uk) için e-posta MMV.

Allah lonca tüm ...

M.M.V LTD.

Yorum Gönder